1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.796
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Mukaddes Eruygur savcı karşısına çıkıyor

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Ergenekon sanığı Şener Eruygur'un eşi Mukaddes Eruygur bugün savcılıkta ifade verecek. [​IMG]
  10 Şubat'ta Ergenekon sanığı Şener Eruygur'un eşi Mukaddes Eruygur'a ait olduğu iddia edilen bir ses kaydı ortaya çıkmıştı. Mukaddes Eruygur'a ait olduğu iddia edilen ses kaydı bilinmeyen bir el tarafından paylaşım sitelerine konulmuştu. Bu ses kaydında Mukaddes Eruygur'un İstanbul Ağır Ceza Mahkemelerini kastederek, "12 ve 14. mahkemeler bizden" dediği belirtiliyor.

  İddiaya göre, diyalog Şener Eruygur'un eşi Mukaddes Eruygur ile Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Beyin Cerrahisi Servis Şefi Albay Nusret Demircan arasında geçiyor.

  Konuşmalardan, Şener Eruygur'un sağlık durumunun o dönemde kamuoyuna aktarıldığı kadar kritik olmadığı sonucuna varılıyor. Mukaddes Eruygur, eşinin taburcu edilip edilmemesi konusunda doktorla fikir alışverişinde bulunuyor. Ses kaydının bir bölümünde, Eruygur'a hiçbir tedavi yapılmadığı söyleniyor; hatta bununla ilgili önlem alınması isteniyor.

  Eruygur'un "bizden" dediği 12. mahkeme, Hurşit Tolon'un tahliyesine karar veren mahkemeydi. Bu ses kaydının da Tolon'un tahliyesinden hemen sonra çıkması dikkat çekti.

   
Mukaddes Eruygur savcı karşısına çıkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hakim ve Savcı Sınavları

  Hakim ve Savcı Sınavları

  Anayasa Mahkemesi, Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu'nun Adalet Bakanlığı'nın Adli Yargı Hakim ve Savcı Adaylığı Sınavını Yılda Kaç Kere Yapacağı ve Ne Kadar Hakim ve Savcı Alınacağını Düzenleyen Yasanın İptali İçin Yaptığı Başvuruyu 1'e Karşı 10 Oyla Reddetti. Anayasa Mahkemesi, hakim ve savcı adaylığı sınavını Adalet Bakanlığı'nın yapmasını öngören yasanın iptali için yapılan başvuruyu...
 2. Mukaddes kitaplar

  Mukaddes kitaplar

  Bakınız; Kitap
 3. Beytul mukaddes

  Beytul mukaddes

  Bir adi da "Mescidi Aksa" olan o mübarek yeri görmek hayir ve saadettir. Bir kimsenin kendisini Mescidi Aksa'da görmesi, günahlardan temizlige, hayir ve berekete nail olmaya isaret eder.
 4. Ergenekon'a 3 yeni savcı

  Ergenekon'a 3 yeni savcı

  Ergenekon’u soruşturan birime 3 yeni savcı atandı. Bu savcılardan en dikkat çeken isim ise 2002 yılında Erdoğan’ın belediye başkanlığı dönemiyle ilgili ’ihaleye fesat karıştırma’davası açan Rasim Işıkaltın... Erdoğan bu davadan beraat etmişti. İstanbul Savcılığı, geçen hafta “Bize takviye savcı görevlendirilsin” diyerek Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu’na (HSYK) başvurmuştu. HSYK da...
 5. Fatmagül'ün Yengesi Mukaddes Yakalanıyormu?

  Fatmagül'ün Yengesi Mukaddes Yakalanıyormu?

  fatmagülün yengesi kim fatmagülün yengesi mukaddes Fatmagül'ün yengesi Mukaddes herkesi sinir eden bir kadın...Geçen hafta Mukaddes'in geçmişi su yüzüne çıktı...Bakalım bu hafta Mukaddes'in eski kaçamağı herkes tarafından öğrenilecekmi :tik: Mukaddes, yıllar önce mecburen kapattığı defterleri yeniden açar. İlk aşkı Salih’in karşısında artık eski Mukaddes yoktur. Bu...

Sayfayı Paylaş