Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Murat Boz Etek Giyecek

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

HAYRANLARI NASIL KARŞILAYACAK Kadınlarda çok şık durduğu kesin :) Ama murat boz kardeşimizde nasıl duracak bekleyelim görelim. Murat Boz Etek giyecekmiş :D
    ŞARKICI MURAT BOZ'A SEVGİLİSİ ELİF SAKUÇUOĞLU ETEK GİYDİRİYOR.

Ünlü popçunun imaj danışmanlığını da yapan sevgilisi, Boz'a 25 Ekim'deki Bostancı Gösteri Merkezi'nde vereceği konserde giymesi için etek tasarladı. Hayranlarının şarkıcının bu imajını nasıl karşılayacağı merak konusu...

Murat Boz Etek Giyecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz fan

Murat Boz fan

07.03.1980 yılında Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaokul öğrenimimi yine burada tamamladıktan sonra 1995-96 eğitim öğretim yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi özel yetenek sınavını kazanarak eğitimine İstanbul'da devam etmeye başladı. Bu dönem içerisinde Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey’de müzikal konserlerde vokal olarak yer aldı. 1998’de...
  2. Etekli maximus murat boz

Etekli maximus murat boz

murat boz etekli hali murat bozun etekli hali bozun konseri Hey gidi günler heeey. Yahu eskiden böyle şeyler yoktu, acaba muratçım bu olay sana Armağan Çağlayan'dan mı bulaştı :) Yani sence oldu mu ? Aynaya baktığında sahiden yakıştığınımı düşünüyorsun murat ? Bundan yaklaşık üç ay ilk duymuştum bu haberi best fm deki Cem Arslandan. Hatta haberide çakma maximus tu :D bakıyorum da Türkiye'de...
  3. işte etekli murat boz:)

işte etekli murat boz:)

'MAXİMUS GİBİYİM!'BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ'NDE ÖNCEKİ AKŞAM BİR KONSER VEREN MURAT BOZ, SAHNEYE ETEKLE ÇIKTI. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Murat Boz, giydiği savaşçı tarzı eteği ile kendisini, 'Gladyatör' filminde Russel Crowe'un canlandırıdğı Maximus'a benzettiğini söyledi. Boz, 'Erkek adam etek giyer mi giymez mi diye bir şey yok. Erkek adam da etek giyer. Mel Gibson...
  4. Murat Boz - Özledim

Murat Boz - Özledim

Dışarıdan gördüğün gibi değilim Bir kez olsun buradan bakmadın Üzüldüm zannediyorsan şunu bil Canım yandı geçti çok yakmadın Yaz gelir içimi sarar aynı telaşlar Kim bilir belki de bir aşk başlar Dalgalanır deniz ne çıkar Durur yavaşlar Kim bilir belki de bir aşk başlar Ben özledim galiba seni Bu yüzden bu kadar sitemlerim Sen üzülme Acıdan bu sözlerim Karsımda görsem dolar gözlerim Ben özledim...
  5. Murat Boz Biyografisi

Murat Boz Biyografisi

murat boz biyografi Murat Boz, 7 Mart 1980'de Zonguldak, Karadeniz Ereğli ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Zonguldak'ta tamamladı. 1995 yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni kazandıktan sonra İstanbul'a geldi. Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey gibi yerlerde konserlerde vokal yaptı. 1998 yılında Milliyet Gazetesi'nin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında erkek...

Sayfayı Paylaş