1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Murat boz resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

murat boz resimleri murat boz ailesi bozun ailesi ve fotoları

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Murat boz resimleri

çok yakışıklı yaaa :D bayılıyorum :D süper :D emeğine sağlık canım :kiss:

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nasıl biri :) onun duruşu bile farklı. onu çok ama çook çookçoooook SEVİYORUM.:):):):):):):):)

4. bayılıyorum sana özellikle gözlerine

Murat boz resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Boz - Uçurum

Murat Boz - Uçurum

Yangın var içimde, imdat! Durdurma yüreğini kandırma dök içini anlat Birine bile güvenemedi yerine Denedi denedi, hiç kimse inemedi en derine Şu dilime kolay ama yüreğime zor bi' durum Kısa yolu bulamadı yine aramız uçurum Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum
  2. Murat Boz - Özledim

Murat Boz - Özledim

Dışarıdan gördüğün gibi değilim Bir kez olsun buradan bakmadın Üzüldüm zannediyorsan şunu bil Canım yandı geçti çok yakmadın Yaz gelir içimi sarar aynı telaşlar Kim bilir belki de bir aşk başlar Dalgalanır deniz ne çıkar Durur yavaşlar Kim bilir belki de bir aşk başlar Ben özledim galiba seni Bu yüzden bu kadar sitemlerim Sen üzülme Acıdan bu sözlerim Karsımda görsem dolar gözlerim Ben özledim...
  3. Murat Boz Biyografisi

Murat Boz Biyografisi

murat boz biyografi Murat Boz, 7 Mart 1980'de Zonguldak, Karadeniz Ereğli ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Zonguldak'ta tamamladı. 1995 yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni kazandıktan sonra İstanbul'a geldi. Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey gibi yerlerde konserlerde vokal yaptı. 1998 yılında Milliyet Gazetesi'nin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında erkek...
  4. Murat Boz Resimleri isteyenler buraya en yakışıklı halleri burada!

Murat Boz Resimleri isteyenler buraya en yakışıklı halleri burada!

Murat Boz Fotoları Murat Boz Fotoğrafları Genç kızların sevgilisi, hayallerde ki beyaz atlı prensi, genç şarkıcı Murat Boz'un biyografi bilgilerini önce, Murat Boz kimdir diyenler için güncelliyor ve yakışıklı şarkıcı Murat Boz yeni resimleri görsellerini aktarıyoruz. Evet Melek'ler, Murat Boz fotoları burada, isteyen gelir bakar, isteyen gelmez bakmaz, bakan yorum yapar ama ona göre...
  5. Murat Boz Nihayet Forma Girdi! İşte Yepyeni Resimleri!

Murat Boz Nihayet Forma Girdi! İşte Yepyeni Resimleri!

Bu sayfa; Murat Boz Nihayet Forma Girdi! İşte Yepyeni Resimleri! haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz yaz formsuz vücudu ve fazla kilolarıyla magazin basınının diline düşen Murat Boz bu kez yaza hazırlıklı giriyor. Sıkı bir diyet programı ve sporla vücudunu forma sokan Boz, yeni resimleriyle basının önüne çıktı. Ünlü şarkıcı, yeni görüntüsüyle Men’s...

Sayfayı Paylaş