Murat Göğebakan tedavi görüyor

fırtına

Yeni Üye
Üye
Murat Göğebakan tedavi görüyor
murat göğebakan öldü mü murat göğebakan hastalığı gögebakan öldümü öldümü göğebakanın hastalığı
ekranların sevilen seslerinden biri olan ünlü şarkıcı hayranlarını ortaya çıkan hastalığı ile şok edip üzüntü etkisi yarattı... Umarız tez zamanda şifa bulur......


10 GÜN ÖNCE ALLAH BİZİ UYARDI...

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE KAN KANSERİ OLDUĞUNU ÖĞRENEN MURAT GÖĞEBAKAN'IN EŞİ SEMA ÖZTÜRK ÜNLÜ ŞARKICININ SON DURUMUYLA İLGİLİ AÇIKLAMALARDA BULUNUDU..

Murat Göğebakan'ın eşi Sema Göğebakan, '10 gün önce kan tahlili yaptırmıştım. Kan kanseri olduğumu düşünüyordum. Murat ile konuştum, birbirimize sarılıp ağladık. Allah bizi uyardı. Bir hafta sonra Murat'ın kanser olduğunu öğrendik'

Odasının kapısına kendi elleriyle, 'Lütfen dualarınızı eksik etmeyin' yazıp asmış. Morali nasıl?

Murat iyileşeceğine yürekten inanıyor. 'Grip oldum, uzun bir grip bu ama 3-5 ay sonra bu hastaneden iyileşerek çıkacağım' diyor. Odasındaki dolabının üzerinde de ' Allah'ın izniyle 15 Temmuz’da buradan çıkacağım' yazıyor. 16 Temmuz benim doğum günüm. Hastaneden çıkıp dışarıda kutlamak istiyor.

Bu hastalık Murat Bey'de nasıl baş gösterdi?

Aslına bakarsanız Ocak ayında her ikimiz de check-up yaptırmıştık. İkimizde de hiçbir şey çıkmamıştı. Kan kanseri sinsi ve hızlı bir şekilde ilerliyor.

Belirtileri oldu mu?

Kolunda sık sık morluklar oluşuyordu. 'Neden kolun morardı?' diye soruyordum, 'Kan kanseriyim' diyordu. Diş etleri sık sık kanamaya başlamıştı. Hiç geçmeyen bir gribi vardı. Ateşi de çıkıyordu. 1 Mayıs'ta hastaneye gittik, kanser olduğunu öğrendik.

Daha önce içinize kötü bir şeyler olacağı doğmuş muydu?

10 gün önce kan tahlillerimi yaptırdım. Kan değerlerimde anormallikler çıktı. Doktorum tahlillerimi aldı ama 2 gün beni arayıp sormadı. Şüphelendim. En iyi ihtimalle vücutta iltihaplanma oluşmuştu, en kötü ihtimalse kan kanseriydim. Murat'ı aldım karşıma konuştuk. 'Araştırdım, kan kanseri olabilirim. Öyle bir şey olursa sonuna kadar çekmeye razıyım, sen de bunu kabul et ve bana bak lütfen!' dedim. Karşılıklı ağladık. Bir hafta geçti ve Murat'ın kan kanseri olduğunu öğrendik.

AĞABEYİ GELECEK

Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan ile Murat Bey'in samimi olduklarını biliyoruz...

Cumartesi günü Başbakanımız Murat'ı ziyarete gelecek. Murat, Başbakanımız'a 'Ağabey' der. Ağabeyimiz bizi görmeye gelecek.

DOSTLARI HEP YANINDA

Odasının önünde bir defter var ve ziyaretçiler o deftere umut dolu sözler yazıyorlar. Hangi ünlüler o deftere Murat için yazı yazdı?

Evet, defter açtık Murat için. Hatıra defteri... Haluk Levent, Edip Akbayram, Kıraç, Doğuş, Emrah Dinçer, Muazzez Ersoy, Petek Dinçöz, Esra Ceyhan, Alişan, Çağla Şikel ve daha bir çok ünlü isim var. Murat iyileşsin o defteri okuyup güleceğiz.

Son olarak Murat Bey'in sevenlerinden bir isteği var mı?

Tek ihtiyacımız olan şey dua... Başka bir şey değil. Yer gök dua üzerine kurulmuş, duaların gücüne inanıyoruz.

GERÇEK BiR iŞARET

Olacaklara hazırlıklı olmanız için bu size verilen bir uyarı mıydı?

Evet, demek ki Allah bize 'Kendinizi hazırlayın, ben size bu hastalığı yolluyorum' demiş. Bu bizim için gerçek bir işaretti.
 

fırtına

Yeni Üye
Üye
Cevap: Murat Göğebakan tedavi görüyor

Başbakan Erdoğan ünlü şarkıcıyı ziyaret edeceğini söyledi.....

MURAT'I BAŞBAKAN ZİYARET EDECEK!

ŞARKICI MURAT GÖĞEBAKAN'A SOĞUK ALGINLIĞI NEDENİYLE GİTTİĞİ HASTANEYE KAN KANSERİ TESHİSİ KONULMUŞTU.....

Hastanede tedavisine başlanan Murat Göğebakan'ın eşi Sema Göğebakan, 'Hastalığı bağışıklık sistemini etkilediği için ziyaretçi yasağı konulan kocamın tek isteği hayranlarının duası' demişti. Başbakan Tayyip Erdoğan, arayıp geçmiş olsun dilediği Murat Göğebakan'ı yarın ziyaret edecek.
 
Üst