1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Murat Kekilli - Dere Boyu Kavaklar

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Dere boyu kavaklar açtı yeşil yapraklar Ben o yare doyamadım doysun kara topraklar Ağam kızı çeçen kızı sen allar giy ben kırmızı
    Çıkalım dağların başına sen gül topla ben nergizi

Asmadan gel asmadan fistan giymiş basmadan
    Kalk gidelim sevdiğim devriyeler basmadan
    Ağam kızı çeçen kızı sen allar giy ben kırmızı
    Çıkalım dağların başına sen gül topla ben nergizi

Oy bulancak bu iş nasıl olacak
    Biz erkeklerin günahı kız sizlerden sorulacak

Hadi gülüm yandan yandan
    Biz korkmayız ondan bundan

Murat Kekilli - Dere Boyu Kavaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Kekilli - Eşek Gözlüm

Murat Kekilli - Eşek Gözlüm

Oy benim eşek gözlerine kurban olduğum Ne de güzel bakıyorsun oy sürmeli sürmeli Şimdi bana çok kızacaksın seni bilmezmiyim Kötü niyetle söylemedim vallahi billahi Dünya`nın en güzel gözleri eşşeklerdedir, Sana yaptığım onca iltifat hep bu nedenledir Yine beni yanlış anlarsın Niye bana kızarsın Ah be kader aklıma geldi Karaların aldığı Tut ki kara gözlüm dedim Tut ki mavi yeşil Ama...
  2. Murat Kekilli - Döveceksin Dizlerini

Murat Kekilli - Döveceksin Dizlerini

Yarim benden uzaklarda zannetmeki güleceksin Bir zalimin kollarında pişmanlıktan öleceksin Yaş tutacak gözlerini Döveceksin dizlerini Bu sevdanın izlerini bilmem nasıl sileceksin Vazonda güller solacak Günün kahırla dolacak Hasretin hançer olacak Yüreğini dileceksin __________________
  3. Murat Kekilli - Dadaş

Murat Kekilli - Dadaş

murat kekilli hele dadaş Hele Dadaş hoşmusan dolumusan boşmusan Ayakların yan basir yoksa sen sarhoşmusan Bu derenin uzunu kıramadım buzunu Aldım dadaş kızını çekemedim nazını Bu derenin geveni geven sarmış geveni Meclisten haber gelmiş seven alsın seveni __________________
  4. Murat Kekilli - Cümbür Cemaat

Murat Kekilli - Cümbür Cemaat

Dün yine seni andık cümbür cemaat cümbür Andık ayazda kaldık cümbür cemaat cümbür [2] Kahkaha attık durduk her yerde seni sorduk Sordukça hasta olduk cümbür cemaat cümbür [2] Şişeler elimizde cümbür cemaat cümbür Leblebi cebimizde cümbür cemaat cümbür [2] Hasret var içimizde sen yoksun aramızda Şüphe var kafamızda cümbür cemaat cümbür [2] Gel artık bekliyoruz cümbür cemaat cümbür Seni...
  5. Murat Kekilli - Beşinci Mevsim

Murat Kekilli - Beşinci Mevsim

Önce gözlerin vurdu beni İçmeden sarhoş oldum Ne güzellere gönül verdim Son durağım sen oldun Gül şarap dudaklarınla gül Gül içim filizlensin Yak beni kahve gözlerinle Yak içim serinlesin Gül benim bebegim Gülüm benim filizim Gel benim beşinci mevsimim __________________

Sayfayı Paylaş