1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Muro ortadan kayboluyor

  Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  .

  Muro
  MURO ORTADAN KAYBOLUYOR
  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin ne zaman nerede yayınlanacağı tartışıla dursun senaristler gelecek bölümlere şekil vermeye devam ediyor. Muro'nun hayranları dizide onu bir süre izleyemeyecek.
  Yapımcı firma Pana Film ile Show TV arasındaki para sorunları nedeniyle yayınına bir süre ara verilen dizinin akıbeti belli olmasa bile, devam etmesi durumunda Muro hayranları onu eskisi kadar sık göremeyecek.
  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin son bölümünde İskender Büyük'ün adamlarının öldürmeye çalıştığı Muro, Çeto ve Yıldırım, Polat Alemdar'ın zeki hamlesi sonucunda hayatta kalmışlardı.
  Üçlünün bindiği otomobil bir tünelde durdurulup tıra yüklenmiş, yerine ise insansız aynı tip bir araç konvoya katılmış ve İskender'in adamları da kimsenin bulunmadığı bu aracı füzeyle havaya uçurmuştu.
  Tlevizyon gazetesi'nin haberine göre, İskender, Muro'nun öldüğünü düşünürken Polat Alemdar bir süre Muro, Çeto ve Yıldırım'ın gözlerden uzak tutacak.
  Karakterleri canlandıran Mustafa Üstündağ, Eray Türk ve Şefik Onatoğlu, CNNTÜRK'te Beyazıt Öztürk ve Meral Okay'ın sunduğu Nası Yani programına konuk oldu.
  'Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine' isimli filmle gündemden düşmeyen Mustafa Üstündağ, dizi ve film içindeki Muro karakterlerinin birbirlerinden çok farklı olduğunu belirtti ve senaristlerin bu durumun izleyicide kafa karışıklığı yaratmaması için önlem aldığını anlattı.
  Üstündağ, "Dizide biz belirli bir süre olmayacağız. Hikaye ona göre bağlanacak. Hem televizyonda seyretmeleri, hem filmde seyretmeleri birbirine karışabilir. Çünkü ikisi başka şeyler oldu. Kurtlar Vadisi ile alakası olan bir film değil" dedi.
  Beyaz, konuklarına Kurtlar Vadisi'nin ne kadar devam edebileceğini sordu. Mustafa Üstündağ, "Memleket böyle olduğu sürece Kurtlar Vadisi devam eder" diyerek dizinin daha uzun süre ekranlarda yer alacağını ifade etti.

  H2
   
Muro ortadan kayboluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. gözlerinde kayboluyorum!

  gözlerinde kayboluyorum!

  gözlerinin içinde kayboldum gözlerinde kayboldum gözlerinde kayboluyorum şiir Geceye gömülen gözlerinde bir gamlı hazan olabilmek isterdim…savrulan saçlarında esen beklide bir rüzgar..belki de o gözlerinin içinde kısa kısa voltalar atan, gözbebeklerin olmak isterdim, kimbilir……! Gizli bir sır gibi, karanlıklara çekilişini seyre dalıp, çörekleşen yüreğime demir atardım her gece sen...
 2. Ortanca

  Ortanca

  İyi niyetli, kimseye ilişmeyen, hoş, duygulu, beğenilen,nazik, zeki kadın veya erkektir. Rüyada bahçesinde ortanca çiçekleri bulundugunu görmek, büyük bir haberle karsilasip sevinecegine delalet eder. Bir rivayete göre, ortanca görmek, yakin bir yere yolculuk yapacagina da isarettir.
 3. Gerçektende Kayboluyor

  Gerçektende Kayboluyor

  süper bişi bu ortasına bakınca kayboluyo odaklanın alıntı
 4. /... Kayboluyorum.../

  /... Kayboluyorum.../

  Kayboluyorum Sabah ezanıydı... Aklımın bütün kuşları buz kesmiş, kanatları sancılı bir sessizliğe kapanmıştı. Uçsuz bucaksız uçurumlar sarmıştı derinliğimi, hangisinden atlasam yüzün tutuyordu beni. Keder de yüzünü çok sevmiş olmalıydı... Dokunmak ne zamandır günahtı ki sevişmelerimizin parmak izi tenimize düşmüyordu! Avuç içlerimde uyuttuğum bir yalan olabilir miydin? Fısıltıyla...
 5. Kayboluyorum..

  Kayboluyorum..

  Sabah ezanıydı... Aklımın bütün kuşları buz kesmiş kanatları sancılı bir sessizliğe kapanmıştı. Uçsuz bucaksız uçurumlar sarmıştı derinliğimi hangisinden atlasam yüzün tutuyordu beni. Keder de yüzünü çok sevmiş olmalıydı... Dokunmak ne zamandır günahtı ki sevişmelerimizin parmak izi tenimize düşmüyordu! Avuç içlerimde uyuttuğum bir yalan olabilir miydin? Fısıltıyla söylediğim ninniler...

Sayfayı Paylaş