1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Allah Muhtaç Etmesin

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Gözlerime ceza ver artık seni sevmesin Çektiğm bu çileyi günler geri dönmesin Senden haber getiren selamların gelmesin
    Hayatıma girecek dünyada bir senmisin

Aşkıma bir ceza ver
    Kalbim seni sevmesin
    Senin yalan aşkına
    Allah muhtaç etmesin

Bende kalsın hayaller ümitlerim sönmesin
    Bu hayatın tadını ızdırabım bölmesin
    Ellerimi istemem ellerime değimesin
    İçimdeki bu acı daha fazla sürmesin

Aşkıma bir ceza ver
    Kalbim seni sevmesin
    Senin yalan aşkına
    Allah muhtaç etmesin

Müslüm Gürses - Allah Muhtaç Etmesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Kolay

Müslüm Gürses - Kolay

kısmetse olur derler kısmet değilse olmaz karşılıksız sevgiye hiçbir gönül dayanmaz her şey senin elinde unutursun istersen yoksa iş işten geçer böyle devam ederse kahrolursun arkadaş tükenirsin bitersin yok olur inançların kimseyi sevemezsin kolayı var arkadaş sende ona gülersin onun yaptığı gibi başkasını seversin bulursan sakla derler kaybedersen arama o gelirse sende git aramazsa...
  2. Müslüm Gürses - İnkar Etme

Müslüm Gürses - İnkar Etme

Aklım Hıc Almıyor Nedense Bıranda Herseyı Sılmeyı Yasanan Onca Seyden Sonra Ofkelı Insafsız Sozlerın Dıyorsunkı Gozyasların Faydasız Senı Zaten Hıc Sevmedımkı Inkar Etme Yalvarırım Sende Sevdın Benı Bır Zamanlar Gıt Dıyorsun Nasıl Gıderım Umutlarım Ne Olacak Acıların Gozyasların Hesabını Kım Soracak Ardına Bakmadan Gıtmek Zor Alısmak Zor Seydır Nedense Yasamak Yada Olmek Aynı Yalnızlık...
  3. Müslüm Gürses - Gökyüzü

Müslüm Gürses - Gökyüzü

Gökyüzü hüzünlü matem var sanki Kimbilir kaç seven sabahı bekliyor Gökyüzü hüzünlü matem var sanki Kimbilir kaç seven sabah bekliyor Doğacak güneşe hayli zaman var Dertler peşi sıra çile bitmiyor Doğacak güneşe hayli zaman var Dertler peşi sıra çile bitmiyor Korkunun ecele faydası yokki Yarı yoldan dönmek neyi halleder Belamı bulmuşum bulduğum kadar Ya bu aşkın sonu gelir, ya gider Belamı...
  4. Müslüm Gürses - Gitti

Müslüm Gürses - Gitti

İçimde özlemin bitmeden daha Gönlümü kedere bırakıp gitti Ne hoşçakal dedi ne de elveda Yabancılar gibi bırakıp gitti Gitmeseydi onun kulu olurdum Çiğneyip geçtiği yolu olurdum Bir ömür aşkıyla dolu olurdum Ne yazık bunları bilmeden gitti Şimdi mevsim hazan gönül elinde Hıçkırığa döndü adı dilimde Gelirmi gelmezmi günün birinde Cevapsız sorular bırakıp gitti Gitmeseydi onun kulu olurdum...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş