1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Ben İnsan Değilmiyim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Ben insan değil miyim Ben kulun değil miyim
    Tanrım, dünyaya beni sen attın
    Cile cektirdin derman arattın

Madem unutacaktın, beni neden yarattın
    Bende mutlu olmak istemezmiydim
    Şu yalancı dünyada

Yüce adalet böyle olurmu Tanrı kulunu hiç unutur mu
    Bende gülmek isterim
    Bende sevmek isterim
    Beni sen kullarına oyuncakmı yarattın

Müslüm Gürses - Ben İnsan Değilmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Kadınım

Müslüm Gürses - Kadınım

Eşyalar toplanmış seninle birlikte Anılar saçılmış odaya her yere Sevdiğim o koku yok artık bu evde Sen Kıyıda köşede gülüşün kaybolmuş Ne olur terk etme yalnızlık çok acı Bu renksiz dünyayı sevmiştik birlikte Sen kadınım Hatırla o günü karşıki sokakta Seni öptüğümü ilk defa hayatta Kollarımda benim ilkbahar sabahı Sen Sönmüş bak ışıklar ev nasıl karanlık O ılık aydınlık yuvamız soğumuş...
  2. Müslüm Gürses - Günahkar

Müslüm Gürses - Günahkar

Yillar yili sana hasret yasadim Rüyalari hayra yordum cikmadi Baktigim her gözde seni aradim Hic biri bana sen gibi bakmadi Yanacaksin ateslerde günahkar Cektiklerim kalacakmi sana kar Aglat beni yalvart beni kir beni Senden hesap soracak bir allah var Öyle sevmistim ki seni can gibi Attin gittin beni bir yalan gibi icimdesin özümdesin atamam Bin ask yasasam seni unutamam __________________
  3. Müslüm Gürses - Artakalan

Müslüm Gürses - Artakalan

Ağır aksak Kıpırdayan Uzak uzak Bu sızlayan Şimdi seni Uyutmayan Tül tül olmuş Hatıran İki kışın Arasından Şu kopkoyu Haziran Vahşi hazin Zamanlardan Arta kalan Yarandan Yıkıldın doğruldun tekrar Bir avuç külde uyandın Ateşin tam ortasında Soğukla yıkandın Rüzgar kadar Çıplak duran Koyu yeşil Bu ormandan Bize kalan Bir yalanmış Hiçbir yere Sığmayan Çınla cismim Her nerede Bu mecalsiz Kesik...
  4. Müslüm Gürses - Alışacağım

Müslüm Gürses - Alışacağım

adın düşmesede benim dilimde seni unutmaya çalışacağım kalbim titresede hep hasretinle sensiz yaşamaya alışacağım kolay olmayacak seni unutmak belki gece gündüz ağlayacağım ne olursa olsun artık sevgilim sensiz yaşamaya alışacağım nasıl olsa senle birleşemeyiz ben bu ayrılığa katlanacağım ayrılık derdine mahkum bu kalbim sensiz yaşamaya alışacağım __________________
  5. Müslüm Gürses - Acımıyorsan

Müslüm Gürses - Acımıyorsan

tek tesellim kaldı o da hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi dene duygularımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bugünümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesen unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan __________________

Sayfayı Paylaş