1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Dayan Yüreğim

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Dayan yüreğim dayan dayan Dayan yüreğim dayan dayan dayan

Dayan yüreğim yüreğim dayan
    Bitecek bu acılar dayan dayan
    Bitecek bu acılar dayan dayan

Göğsünü ger acılara
    Umutla bak yarınlara
    Sık dişini biraz daha
    Dayan dayan dayaan
    Güzel günler çok yakında dayan

Tükenmek yok pes etmek yok dayan dayan
    Göğsünü ger acılara umutla bak yarınlara
    Sık dişini biraz daha dayan dayan dayaaan
    Güzel günler çok yakında dayan..

Müslüm Gürses - Dayan Yüreğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Yüreğimden Vurdun Beni

Müslüm Gürses - Yüreğimden Vurdun Beni

Yüreğimden Vurdun Beni Tanrım Butun Guzellıgı Vermıs Sana Vermıs Sana Gormedım Ben Senın Gıbı Kurban Olayım Ben Sana Yurgımden Vurdun Benı Sevdalara Saldın Benı Bır Bakısla Bır Gulusle Alev Alev Yaktın Benı Hadı Hadı Gel Bana Sarılalım Can Cana Neyım Varsa Al Senındır Yeterkı Gır Dunyama Elde Degıl Baglanmamak Elde Degıl Kahrolmamak Kadehlerı Bırbır Kırıp Senın Icın Kahrolmamak...
  2. Müslüm Gürses - Yanmış Bir Yürek Var

Müslüm Gürses - Yanmış Bir Yürek Var

bu aşkın temeli sağlam dğilmiş yıkıldı sonunda yerle bir oldu darmadağın olan bu harabeyi yeni baştan kurmak yerle bir oldu yanmış bir yürek var ah ile dolu binbir ızdıraptan geriye kalan hangimiz suçluyuz bilemiyorum ben miyim o muydu hatalı olan öldürdük biz bu aşkı gömdük maziye artık itesekte can veremeyiz ayrıldı yolumuz ayrı yönlere ne yapsak ne etsek birleşemeyiz __________________
  3. Müslüm Gürses - Unutamazsın

Müslüm Gürses - Unutamazsın

unutamazsın nota Karanlık çökünce sokağımıza Köşsede ben varım unutamazsın O mutlu günler hep gelir aklıma Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları yırtıp attım diyelim Resimleri yırtık yaktım diyelim Bir mazi var olup nasıl sileyim Sen beni ömrünce unutamazsın Ah edip adını her anışımda Bir kerem misali her yanşımda Bir hayal olurum yanı başında Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları...
  4. Müslüm Gürses - İnsaf

Müslüm Gürses - İnsaf

insaaaaaf insaaaaaaaaf insaf insaf insaf et sevgilim insaf insaf insaf et sevgilim gönlüm bir çocuk gibi sevip sevilmek ister sevde kurtar bu dertten bu kadar zulüm yeter insaf et insaf et aşk dolu yüreğime ağlayan gözlerime çare ol dertlerime insaf et insaf et insaf et sevgilim seni sevdim diyemi bütün suçum günahım karıştı birbirine gecelerim sabahım insaf et insaf et aşk dolu yüreğime...
  5. Müslüm Gürses - Anlatamadım

Müslüm Gürses - Anlatamadım

Her zaman mahzunum her zaman üzgün Öyle bir haldeyim, canımdan bezgin Çıkmıyor nefesim, kısıldı sesim Kendimi kimseye anlatamadım Bu kara bahtımla çırpınıp durdum Ah çekip ağladım, dizime vurdum İçime atıp da çırpındım durdum Bunları kimseye anlatamadım Her günüm çeresiz, hayatım böyle Şaşırmış kalmışım bin türlü dertle Boynumu bükerek yaşadım bende Bunları kimseye anlatamadım Sevenler terk...

Sayfayı Paylaş