1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Günahkar

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Yillar yili sana hasret yasadim Rüyalari hayra yordum cikmadi Baktigim her gözde seni aradim
    Hic biri bana sen gibi bakmadi

Yanacaksin ateslerde günahkar
    Cektiklerim kalacakmi sana kar
    Aglat beni yalvart beni kir beni
    Senden hesap soracak bir allah var

Öyle sevmistim ki seni can gibi
    Attin gittin beni bir yalan gibi
    icimdesin özümdesin atamam
    Bin ask yasasam seni unutamam

Müslüm Gürses - Günahkar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Unutamazsın

Müslüm Gürses - Unutamazsın

unutamazsın nota Karanlık çökünce sokağımıza Köşsede ben varım unutamazsın O mutlu günler hep gelir aklıma Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları yırtıp attım diyelim Resimleri yırtık yaktım diyelim Bir mazi var olup nasıl sileyim Sen beni ömrünce unutamazsın Ah edip adını her anışımda Bir kerem misali her yanşımda Bir hayal olurum yanı başında Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları...
  2. Müslüm Gürses - Nerelerdesin

Müslüm Gürses - Nerelerdesin

yine hayallerim deli dolu yine duygularım paramparça nerelerdesin hasretim sana yüreğim yanar mevsimler değişir çiçekler solar nerelerdesin nerelerdesin ah hadi meleğim ger dön bana sevda çiçeğim geri dön bana sensiz hiç olamam sensiz yapamam nerelerdesin nerelerdesin geri dön bana nerelerdesin ey benim dertli başım ey benim ekmek aşım ey benim can yoldaşım nerelerdesin yine duygularım...
  3. Müslüm Gürses - Küskünüm

Müslüm Gürses - Küskünüm

yaşamak içimden gelmiyor artık öylesine dertli öyle üzgünüm bu dünya hiçbir tat vermiyor artık aldığım nefese cana küskünüm her şey boş anlamsız şimdi gözümde bin öfke bin nefret herbir sözümde yılların çilesi belli yüzümde aynada baktığım yüze küskünüm yalnızlık yaradır bende sarılmaz halimden derdimden kimse anlamaz nerde sevdiklerim neden aramaz en yakın dostuma bile küskünüm...
  4. Müslüm Gürses - Kolay

Müslüm Gürses - Kolay

kısmetse olur derler kısmet değilse olmaz karşılıksız sevgiye hiçbir gönül dayanmaz her şey senin elinde unutursun istersen yoksa iş işten geçer böyle devam ederse kahrolursun arkadaş tükenirsin bitersin yok olur inançların kimseyi sevemezsin kolayı var arkadaş sende ona gülersin onun yaptığı gibi başkasını seversin bulursan sakla derler kaybedersen arama o gelirse sende git aramazsa...
  5. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....

Sayfayı Paylaş