1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Hasret Rüzgarları

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Hasret rüzgarları çok erken esti Savrulduk sevgilim dertlerden yana
    Zamansız dökülen yapraklar gibi
    Ayrıldık sevgilim doymadım sana​

Nasıl başlamıştı bak nasıl bitti
    En güzel duygular silindi gitti
    Nasıl da sevmiştim bilirsin seni
    Ayrıldık sevgilim doymadım sana

Nasıl da sevmiştim bilirsin seni Ayrıldık sevgilim doymadım sana x 3

O çocuk gülüşün aklımdan gitmez
    Yalvarsam tanrıya yazımı silmez
    Boşalan kadehler teselli etmez
    Ayrıldık sevgilim doymadım sana

Boşalan kadehler teselli etmez
    Ayrıldık sevgilim doymadım sana ​

Müslüm Gürses - Hasret Rüzgarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Unutamazsın

Müslüm Gürses - Unutamazsın

unutamazsın nota Karanlık çökünce sokağımıza Köşsede ben varım unutamazsın O mutlu günler hep gelir aklıma Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları yırtıp attım diyelim Resimleri yırtık yaktım diyelim Bir mazi var olup nasıl sileyim Sen beni ömrünce unutamazsın Ah edip adını her anışımda Bir kerem misali her yanşımda Bir hayal olurum yanı başında Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları...
  2. Müslüm Gürses - Rüzgar Söylüyor

Müslüm Gürses - Rüzgar Söylüyor

müslüm gürses rüzgar söylüyor şimdi o yerlerde bizim eski şarkımızı rüzgar söylüyor şimdi o yerlerde bizim eski şarkımızı müslüm gürses Rüzgar soyluyor simdi O yerlerde bizim eski sarkimizi Vazgec soyleme artik Hatirlatma mazideki askimizi Bir kış günü başlamıştı Mazi macerasi aşkımızın Vazgec soyleme artık Hatirlatma mazideki askimizi __________________
  3. Müslüm Gürses - İnsaf

Müslüm Gürses - İnsaf

insaaaaaf insaaaaaaaaf insaf insaf insaf et sevgilim insaf insaf insaf et sevgilim gönlüm bir çocuk gibi sevip sevilmek ister sevde kurtar bu dertten bu kadar zulüm yeter insaf et insaf et aşk dolu yüreğime ağlayan gözlerime çare ol dertlerime insaf et insaf et insaf et sevgilim seni sevdim diyemi bütün suçum günahım karıştı birbirine gecelerim sabahım insaf et insaf et aşk dolu yüreğime...
  4. Müslüm Gürses - Ayrılık Rüzgarı

Müslüm Gürses - Ayrılık Rüzgarı

Dün gece içtim Kadehler dolusu yine sensiz Dolaştım sokaklarda Islak kaldırımlarda Gözlerime yaşlar doldu Soğuk bir rüzgar okşadı yüzümü Ayrılık rüzgarı Tanıdım onu ıslak nefesinden Allahım bilmem neden Geldi bunlar başıma Birdenbire kapıldık Ayrılık rüzgarına Oysa hayat akıp gider Sanki bir şey olmamışçasına Güneş de doğuyor Gülerek umutsuz yarınlarıma Bir ayrılık şarkısı dolaşır dillerde...
  5. Müslüm Gürses - Anlatamadım

Müslüm Gürses - Anlatamadım

Her zaman mahzunum her zaman üzgün Öyle bir haldeyim, canımdan bezgin Çıkmıyor nefesim, kısıldı sesim Kendimi kimseye anlatamadım Bu kara bahtımla çırpınıp durdum Ah çekip ağladım, dizime vurdum İçime atıp da çırpındım durdum Bunları kimseye anlatamadım Her günüm çeresiz, hayatım böyle Şaşırmış kalmışım bin türlü dertle Boynumu bükerek yaşadım bende Bunları kimseye anlatamadım Sevenler terk...

Sayfayı Paylaş