1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Kullarına kul yaratmış

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

müslüm gürses kullarına kul yaratmış Bu nasıl dünya Herşey tersine kulak veren yok garibin sesine
    zaten karalarda kara bahtımız
    çeşme gibi akar gözyaşlarımız

Bir yar için beni gurbet elinde
    kullarına kul yaratmış yaratan
    kullarına kul yaratmış yaradan

Müslüm Gürses - Kullarına kul yaratmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Zincirlikuyu

Müslüm Gürses - Zincirlikuyu

Ey Dağın Başında Da Duman Bol Olmaz Ah Aman Aman Kara Baht Yorulur Da Gönül Yorulmaz Ah Aman Ey De Suna Boylum Aman Aman Benim Yarimin De Şu Dünya Da Eşi Bulunmaz Ah Aman Aman Aman Aman Derdimi Dökeyim De Yeşil Otlara Ah Aman Ey De Suna Boylum Aman Aman Ah Bu Felek Aşina Felek Kendi Başına Felek Ah Aman Aman Ah Akıbet Kuş Kondurur Kardaş Mezar Taşına Felek Mezar Taşına Felek...
  2. Müslüm Gürses - Unutamazsın

Müslüm Gürses - Unutamazsın

unutamazsın nota Karanlık çökünce sokağımıza Köşsede ben varım unutamazsın O mutlu günler hep gelir aklıma Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları yırtıp attım diyelim Resimleri yırtık yaktım diyelim Bir mazi var olup nasıl sileyim Sen beni ömrünce unutamazsın Ah edip adını her anışımda Bir kerem misali her yanşımda Bir hayal olurum yanı başında Sen beni ömrünce unutamazsın Mektupları...
  3. Müslüm Gürses ....

Müslüm Gürses ....

1953'ün 7 Mayıs günü Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesi'nin Fıstıközü köyünde Dünyaya Merhaba Der Müslüm Akbaş. Evet Evet Yanlış Duymadınız Müslüm Gürses Müslüm Akbaş olarak dünyaya gelir ve daha sonra Gürses Soy ismini alır. Babası Mehmet Akbaş Annesi Emine Akbaş Kardeşleri Ahmet ve Zeyno ile Zor koşullarda hayat mücadelesi vermektedir o zamanlar. zaman zorluklarla karşılaşmaktan yılmamıştır....
  4. Müslüm Gürses Ölmüşmü?

Müslüm Gürses Ölmüşmü?

Arkadaşlar Müslüm Gürses ölmüş deniyor , kimi sitede de yok ölmemiş makinaya bağlı deniyor.Doğrusu ne bunun, öldü mü ölmedi mi?Allahım inş ölmemiştir :((
  5. Müslüm Gürses Vefat Etti!

Müslüm Gürses Vefat Etti!

Bu konu; Müslüm Gürses Vefat Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta içinde arabesk müziğin babası Müslüm Gürses'in öldüğü haberleriyle çalkalanmıştı medya dünyası. Kısa bir süre sonra da Müslüm Baba'nın henüz beyin ölümünün gerçekleşmediğini, yoğun bakımda tedavisinin sürdüğünü öğrendik. Ancak babanın yorgun kalbi daha fazla dayanamadı ve bugün gündüz...

Sayfayı Paylaş