1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Müslüm Gürses - Küllere Dönsemde Ateşim Sen Ol

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

müslüm gürses küllere dönsemde ateşim sen ol küllere dönsemde ateşim sen ol sönmesin gönlümün ümit çırası nasılsa cehennem senden sonrası bendeyse sevipte yanma sırası müslüm gürses indir sönmesin gönlümün ümit çırası Evmek İstİyorum Senİ Delİce
    BÜtÜn BenlİĞİnle BenlİĞİme DoĞ
    Yak Benİ Sevgİlİm Delİcesİne
    KÜllere DÖnsemde AteŞİm Sen Ol

SÖnmesİn GÖnlÜmÜn Ümİt Çirasi
    Nasilsa Cehennem Senden Sonrasi
    Bendeyse Sevİpte Yanma Sirasi

Alev Alev DolaŞ BÜtÜn Tenİmde
    Tek DÜŞÜncem Sen Ol Ümİtlerİmde
    Yanmaya Raziyim Senİn Sevgİnle

Müslüm Gürses - Küllere Dönsemde Ateşim Sen Ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Her Şey Gönlünce Olsun

Müslüm Gürses - Her Şey Gönlünce Olsun

müslüm gürses baharlar acsın müslüm gürses baharlar acsın hazanlarında açsın hazanlarında Mutluluk getirsin bütün arzular Gönlünde kalmasın umutsuzluklar Sevgiler açsın hayallerinde Sana tüm dileğim her şey gönlünce olsun Mutsuzluğun acı vermesin Yalnızlığın düşündürmesin Senin aşkınla çaresizliğim Güzel yüreğini hiç üzmesin Baharlar açsın hazanlarında Ümitler yeşersin duygularında Ben böyle...
  2. Müslüm Gürses - Çekemez Oldum

Müslüm Gürses - Çekemez Oldum

Sevmek kolay değil başa gelmesin Ümitsiz bir aşka kimse düşmesin Tanrım kimseye böyle bir dert vermesin Ben aşkın kahrını çekemez oldum Bende seviyordum delicesine İnanmısım meğer kalpsiz birine Şimdi ağlıyorum kendi halime Ben aşkın kahrını çekemez oldum Ne sevgi ne dosttan yüzüm gülmedi Canım dediklerim kıymet bilmedi Ağladı gözlerim yası dinmedi Ben askın kahrını çekemez oldum...
  3. Müslüm Gürses - Aşka Tövbeler Olsun

Müslüm Gürses - Aşka Tövbeler Olsun

Kapım aralı kaldı Yürek yareli kaldı Ben yardan ayrılalı Ciğer pareli kaldı Aşka tövbeler olsun Aşka tövbeler olsun Bir daha yar seversem İki gözüm kör olsun Seni sevdim seveli Gözyaşım dinmez oldu Şu benim mahsun gönlüm Hep seni arzuladı Aşka tövbeler olsun Aşka tövbeler olsun Bir daha yar seversem İki gözüm kör olsun __________________
  4. Müslüm Gürses - Aşk Bir Ateş

Müslüm Gürses - Aşk Bir Ateş

Kim demiş ki aşk yalan Gözündeki yaş nedir Gizli gizli kalbinde Bu yanan ateş nedir Aşk bir ateşe benzer Sönmez güneşe benzer Aşkı bilmeyen insan Tıpkı bir taşa benzer Kerem yandı kül oldu Yusuf da köle oldu Hep bu aşkın Yüzünden Adem cennetten oldu __________________
  5. Müslüm Gürses - Adını Sen Koy

Müslüm Gürses - Adını Sen Koy

Özlerim ben seni seninle bile Vuslat mı hasret mi adını sen koy Aşkınla yakıp da düşürdün dile Sevgi mi nefret mi adını sen koy İlk ve son aşkımdın gençlik çağımda Sevgi çiçeğimdin gönül bağımda Öyle yer etmiştin kalp otağımda Sıla mı gurbet mi adını sen koy adını sen koy Aşkın ateşi yakar kavurur Rüzgarın oğlusun aşkla savur Bağır delersin bakınca durur Nazar mı hiddet mi adını sen koy...

Sayfayı Paylaş