1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mustafa Altıoklar sarmaş dolaş görüntülendi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mustafa altıoklar yeni sevgilisi, sarmaş dolaş görüntülenen ünlü yönetmenin görüntüleri burada arkadaşlar.

< Konu Resmi..>

Ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar, bir cafede iki kadınla sarmaş dolaş görüntülendi Melek'ler.

Ünlü yönetmen yanında bulunan iki kadın arkadaşıyla sarmaş dolaş görüntülendi.
    ayakligazete.com'un haberine göre Altıoklar ve iki kadın arkadaşı kameraları fark etmelerine rağmen samimi görüntüler vermeye devam etti.

Mustafa Altıoklar sarmaş dolaş görüntülendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Gündoğarken - Sarmaş Dolaş

Grup Gündoğarken - Sarmaş Dolaş

Bir güneş ılıklığı vurunca kumsala Yaşıyorum seni olduğunca Belki bir kum tanesi ellerimde Avuçlarımda Yürümek saatlerce yağmurla kolkola Söyleşmek baharda düşen yaprakla Sevgiyi anlatmak yeşil çimene Doğaya . . . Silmek nedense sileni Daha bir kolay Yarım kalsa bile sevgimiz Sessiz bir çığlık olacak ayrılık Yaşıyorsak ikimiz Sarmaş dolaş kollarımda Olmanı bekleyemem Çünkü...
  2. Murat Başaran - Sarmaş Dolaş

Murat Başaran - Sarmaş Dolaş

KARA KİLİT VURSUNLAR DİLİME KONUŞURSAM BAKMA YÜZÜME ÜZDÜYSEM CANIM AFFET BENİ HER GÜNÜM BİRBİRİNDEN DELİ PİŞMANLIK DESEN BİNİ BİN PARA İNSAFA GEL SON BİR KEZ ARA DARMA DUMAN OLMUŞUM ZATEN GECMİYORKİ AŞK DENEN YARA ÜMiTSİZLİĞİM BANA ARKADAŞ ÇARESİZLİĞİM ONA YOLDAŞ GELMEYECEĞİNİ BİLE BİLE BEN SENİN AŞKINLA SARMAŞ DOLAŞ __________________
  3. Nehir erdoğan Mustafa Altıoklar yine el ele

Nehir erdoğan Mustafa Altıoklar yine el ele

BİZ HİÇ AYRILMADIK Ayrıldıkları ile ilgili dedikodular çıkmıştı. Objektiflere yakalanan çift şunları söyledi... NEHİR ERDOĞAN, ÖNCEKİ AKŞAM BEBEK'DE BİR MEKANDAN ELE ELE ÇIKARAK AYNI OTOMOBİLE BİNDİ. Yönetmen Mustafa Altıoklar ve oyuncu sevgilisi Nehir Erdoğan, önceki akşam Bebek'de bir mekandan ele ele çıkarak aynı otomobile bindi. Altıoklar, 'Ne zaman barıştınız' sorusuna, 'Biz hiç...
  4. Nehir Erdoğan Mustafa Altıoklar Aşkı Bittii

Nehir Erdoğan Mustafa Altıoklar Aşkı Bittii

nehir erdoğan mustafa altıoklar ayrıldı nehir erdoğan evli mi evlendi erdogan evlendi erdogan evlimi GÜZEL OYUNCU NEHİR ERDOĞAN UZUN SÜREDİR AŞK YAŞADIĞI ÇAPKIN YÖNETMEN MUSTAFA ALTIOKLAR'LA AYRILDI. Güzel oyuncu Nehir Erdoğan, evlilik hazırlığı yaptığı yönetmen nişanlısı Mustafa Altıoklar'dan ayrıldığını açıkladı. 5 yıldır birlikte olan çift, geçen yıl da bir ayrılık yaşamıştı....
  5. Naz elmas sevgilisiyle sarmaş dolaş

Naz elmas sevgilisiyle sarmaş dolaş

naz elmas, sevgilisi, kim, 2011, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar Güzel oyuncu Naz Elmas, İzmir - Çeşme'de sevgilisi ile sarmaş dolaş denizin keyfini çıkardı Melek'lerim. Eee tabi ki bizden de kaçmadı :A Naz Elmas, tatil için geldiği İzmir’in Çeşme İlçesi’nden ayrılamadı. Genellikle aile fertleri ya da arkadaşlarıyla gezen Naz Elmas, bu hafta sonu geleneği bozdu. Çeşme...

Sayfayı Paylaş