1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Mustafa Yıldızdoğan - Oğlum Sana Emanet

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Bu oyuna bir son versem Kalemimi kendim kırsam
    Abi eğer ben gidersem
    Oğlum sana emanet

Bana benzer, tez kırılır
    Tez köpürür, tez durulur
    Çok içlidir, tez darılır
    Oğlum sana emanet

Elini tut, yolu açık
    Düşer belki daha çocuk
    Gözü kara ama küçük
    Oğlum sana emanet

Baba sabah gelir desen
    İnanır o ne söylesen
    Önce Allah ve sonra sen
    Oğlum sana emanet

Mustafa Yıldızdoğan - Oğlum Sana Emanet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Yıldızdoğan - Satan Satana

Mustafa Yıldızdoğan - Satan Satana

[2x] Günaydin Türkiye, Günaydin Millet, Bu gaflet delalet hatta hıyanet Yutan yutana yutan yutana, Yutan yutana yutan yutana Bu rüzgarlar sahte baslar rotasiz, Bu rüzgarlar sahte baslar rotasiz Banane diyerek dertsiz tasasiz yatan yatana yatan yatana, yatan yatana yatan yatana Kanadi Kirilmis Kartal yatıyor, Kanadi Kirilmis Kartal yatıyor Baykuslar ortada nara atıyor Yazik vatana Yazik...
  2. Mustafa Yıldızdoğan - Dayanamıyorum

Mustafa Yıldızdoğan - Dayanamıyorum

Senden ayri yasamak bana ölüm bana zulüm, Senden ayri yasamak bana ölüm bana zulüm, Gitme gülüm uzaklara bensiz habersiz, Gitme gülüm uzaklara bensiz habersiz, Dayanamiyorum, dayanamiyorum, dayanamıyorum,... Yürek sende gidiyor aklim sende fikrim sende Yürek sende gidiyor aklim sende fikrim sende Sende beni koyup gitme gitme ellere Sende beni koyup gitme gitme ellere...
  3. Seni sana emanet ettim..

Seni sana emanet ettim..

Uzaklara dalıyor gözlerim. Bulutlar gri.. Bir rüzgar esiyor ve üşümeye başlıyorum. Saçlarım yüzümü kapatıyor, elimle açmaya çalışıyorum.. Ama duruyorum sonra.. Belki de rüzgarın elleriyle dokunuyorsun saçlarıma... Kapatıp aslımı tüm gerçeklere, suretime açıyorum ruhumu.. Sessizliği dinliyorum, içinden sesini duyacakmışım gibi. Sanki birşeyler fısıldayacaksın bana, daha önce hiç...
  4. Yüreğim Sana Emanet

Yüreğim Sana Emanet

Hiç Bu kadar Korkmamıştım Sevgilim... Tâki Beni Yalnız,Çaresiz Ölümle baş başa Bırakana kadar... Şimdi Gece ' nin Sessizliğini,Sensizliğini içime Gömüp, Yalnızlık Duvarına bir çizgi atıp,Hayatın Şah Damarında dolaşmaya devam etmeliyim. Hastası oldum Gidişinin... Müptelâsı oldum Yokluğunun... Yürek Yağmuruna Tutuldum Kalbinin Şimşekleri üzerime çakıyor O an Acını...

Sayfayı Paylaş