Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Musti'nin sihirli banyosu

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  alkalinli su sihirli banyolar Sağlıklı yaşam formüllerine merak saran Mustafa Sandal'ın, vücudu daha canlı görünsün diye bir süredir alkalinli suyla banyo yaptığı iddia ediliyor.

  Son dönemlerde meraklısı hızla artan sağlıklı yaşam yöntemleri, Mustafa Sandal'ın da ilgi alanına girdi. Neredeyse her gün üç saatini spor salonlarında geçiren ünlü şarkıcı, vücudunu toksinlerden arındırmak için detoks programlarını uygular oldu.

  Madonna'nın izinde

  Detoks üzerine kapsamlı araştırmalar yapan Sandal'ın, şimdi de vücudu daha parlak ve sağlıklı görünsün diye, tıpkı Madonna gibi alkalinli suyla banyo yapmaya başladığı söyleniyor. Sandal'ın alkalinin vücuttan toksinleri atmaya yardımcı olduğuna inandığı için bu yönteme başvurduğu öğrenildi.


  Suyla gelen gençlik
  Alkalinli suyun vücudu gençleştirdiği, yağlardan arındırdığı ve cildi daha parlak hale getirdiği haberleri üzerine bu yönteme başvuran Sandal'ın, şimdi kendisini eskisine oranla çok daha iyi hissettiği, bu formülü dostlarıyla da paylaştığı söyleniyor.

  Onun yaptığı sadece bir hoşluk

  Alkalinli suyla banyo yapmanın yararlı olup olmadığı konusunda Prof. Dr. Osman Müftüoğlu şunları söyledi: "Mustafa Sandal'ın alkalinli su banyosu, sadece bir eğlence ve hoşluktur. Zaten normal banyo suları da vücuda iyi gelecek mineralleri içeriyor. Vücut sağlamsa toksinleri atacaktır, bunun için farklı yöntemlere gerek yok. Böyle bir uygulama mevcut dengeyi de bozabilir. Alkalinli suyla banyonun detoks etkisi olduğuna inanmıyorum."


   
Musti'nin sihirli banyosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sİhİrlİ Fasulye

  Sİhİrlİ Fasulye

  SİHİRLİ FASULYE Bir zamanlar yoksul ve dul bir kadın varmış. Oğlu çok tembel bir delikanlı olduğu için paraları yok denecek kadar azmış. Bir gün o kadar zor bir duruma düşmüşler ki, kadıncağız ellerinde kalan tek mal varlığını, Süt Beyazı isimli ineklerini satmaya karar vermiş. Oğluna ineği pazara götürüp satabileceği en iyi fiyata satmasını söylemiş. Delikanlı pazara giderken yolda tuhaf...
 2. sihirli cocuk

  sihirli cocuk

  burayı tıklayınız
 3. Sihirli Değnek

  Sihirli Değnek

  Güzel dilekler bazen karışabiliyormuş :D
 4. sihirli annem

  sihirli annem

  sihirli annem kaldırıldı mı 02.01.2012 bugün. ve sihirli annem yerine yeni bir dizi başladı bir daha sihirli annem olmayacak mı
 5. Sihirli Sözler

  Sihirli Sözler

  Sihirli Sözler öyle sihirli olsun ki göndereceğim yazacağım kişi büyülensin ve bana geri gelsin lütfen! hadi sizden güzel ve sihirli sözler bekliyorum.

Sayfayı Paylaş