1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Musti'nin sihirli banyosu

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  alkalinli su sihirli banyolar Sağlıklı yaşam formüllerine merak saran Mustafa Sandal'ın, vücudu daha canlı görünsün diye bir süredir alkalinli suyla banyo yaptığı iddia ediliyor.
  Son dönemlerde meraklısı hızla artan sağlıklı yaşam yöntemleri, Mustafa Sandal'ın da ilgi alanına girdi. Neredeyse her gün üç saatini spor salonlarında geçiren ünlü şarkıcı, vücudunu toksinlerden arındırmak için detoks programlarını uygular oldu.

  Madonna'nın izinde

  Detoks üzerine kapsamlı araştırmalar yapan Sandal'ın, şimdi de vücudu daha parlak ve sağlıklı görünsün diye, tıpkı Madonna gibi alkalinli suyla banyo yapmaya başladığı söyleniyor. Sandal'ın alkalinin vücuttan toksinleri atmaya yardımcı olduğuna inandığı için bu yönteme başvurduğu öğrenildi.

  Suyla gelen gençlik

  Alkalinli suyun vücudu gençleştirdiği, yağlardan arındırdığı ve cildi daha parlak hale getirdiği haberleri üzerine bu yönteme başvuran Sandal'ın, şimdi kendisini eskisine oranla çok daha iyi hissettiği, bu formülü dostlarıyla da paylaştığı söyleniyor.

  Onun yaptığı sadece bir hoşluk

  Alkalinli suyla banyo yapmanın yararlı olup olmadığı konusunda Prof. Dr. Osman Müftüoğlu şunları söyledi: "Mustafa Sandal'ın alkalinli su banyosu, sadece bir eğlence ve hoşluktur. Zaten normal banyo suları da vücuda iyi gelecek mineralleri içeriyor. Vücut sağlamsa toksinleri atacaktır, bunun için farklı yöntemlere gerek yok. Böyle bir uygulama mevcut dengeyi de bozabilir. Alkalinli suyla banyonun detoks etkisi olduğuna inanmıyorum."

   
Musti'nin sihirli banyosu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bebeğiniz Banyosu

  Bebeğiniz Banyosu

  Yeni doğan bebeğin herhangi bir sağlık sorunu yoksa ve bulunduğu ortamın düzeni sağlanmış ise banyo yaptırılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Aşağıda maddeler halinde anlatılan banyo tekniği, bebeğinizin göbeği düşünceye kadar, yani ilk bir hafta on gün uygulayacağınız tekniktir. Göbek düşene kadar ve sonraki 2-3 gün bebeğinizi akan suyun altında yıkamanız önemli. Böylece su vücudundan...
 2. Sihirli Değnek

  Sihirli Değnek

  Güzel dilekler bazen karışabiliyormuş :D
 3. Şenay Akay'ın süt banyosu

  Şenay Akay'ın süt banyosu

  şenay akay süt banyosu şenay akayın süt banyosu, küvette süt banyosu yapan ünlünün haberi burda arkadaşlar. İlk defa süt banyosu yaptığını söyleyen Şenay Akay, bundan sonra süt banyosu yapacağını ve çok keyif aldığını söylemiş Melek'ler. 15 dakika süren süt banyosu Şenay Akay'a zorlu anlar yaşattı. Küvetteki sütün soğuk olması nedeniyle, sürekli sıcak süt takviyesi yapıldı. Hayatında...
 4. Göz Banyosu

  Göz Banyosu

  göz banyosu göz banyosu nasıl yapılır göz bakımı ile ilgili bilgiler burada melekler. Büyüklerimizin gözümüz kanlandığında hemen uyguladıkları formül göz banyosu olur melekler :) Eee, bir bildikleri var demek ki. Normal demlenen çayın ilk demiyle yapılan çay banyosunda pamuğu çaya bandırır, sonra gözlerimizin üstüne koyardı büyüklerimiz. Gerçi hala da kullanıyorum ben o yöntemi. Tabi bundan...
 5. Sihirli Sözler

  Sihirli Sözler

  Sihirli Sözler öyle sihirli olsun ki göndereceğim yazacağım kişi büyülensin ve bana geri gelsin lütfen! hadi sizden güzel ve sihirli sözler bekliyorum.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş