Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Mutfak dolapları:

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  en güzel mutfak dolapları küçük mutfaklar için dolap modelleri mutfaklar dolapları l mutfak l dolap modelleri Mutfak dolapları:
  Küçük mutfaklar için (14 m² ya da daha küçük) en az 365 cm., geniş mutfaklar için ise (14 m²′den daha büyük) en az 475 cm. dolap ön yüzey genişliği gerekir.
  Tezgah üstü mutfak dolapları en az 30 cm. derinliğe, 75 cm. yüksekliğe sahip olmalıdır. 180 cm. uzunluğunda tezgahın üzerinde yer alan bir dolap en az 150 cm. genişliğinde olmalıdır.
  Tezgah altı dolapları 55 cm. derinliğe; küçük mutfaklar 400 cm., büyük mutfaklar ise 480 cm. toplam yüzey genişliğine sahip olmalıdır.
  * İstenmeyen yemek kokularına karşı yeterli boyuttaki davlumbaz-baca seçimi ve uygulaması, doğal havalandırma pencerelerinin mekandaki konumu önemlidir.
  * Çalışma üçgeni:
  Çalışma üçgeni buzdolabı, yemek hazırlama alanı ve evye arasında çizilen üçgendir.
  Çalışma üçgeninin maksimum uzunluğu 6 m, minimum uzunluğu ise 3.60 m olmalıdır.
  Çalışma üçgeni bir ada, ya da yarım ada tezgah ile 30 cm.’den fazla kesişmemelidir.

   
Mutfak dolapları: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. İtalyadan Mutfak Dolapları

  İtalyadan Mutfak Dolapları

  italyan mutfak dolapları, 2011 mutfak dolapları, resimleri, modelleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. italyanların muhteşemm mutfak dolaplarını sizn için ayaklarınıza getiriyoruz melekler :D:D beyaz sade ve şık tasarımları ile göz dolduran bu mutfaklarda yemek yapılmazmı bee :D:D ben olsam hiç ayrılmam bu mutfaklardan:D:D
 2. mutfak dolapları

  mutfak dolapları

  eviniz için mtfak modelleri ve aklınızdakını uygulamalı olarak yapabılcegınız bır yer ( İmalatdan Satış ) yayla bahçelievler/istanbul
 3. Kullanışlı mutfak dolapları

  Kullanışlı mutfak dolapları

  Ahşap mutfak dolabı Konforlu mutfak dolabı Bu ahşap rengi mutfak dolabı harika. Çokta kullanışlı.Ahşap rengiyle ayrı bir uyum yakalanmış. Çocuğunuzla birlikte mutfakta nefis yiyecekler hazrlamak hoş bir duygu olsa gerek. Tabiki çocuk güvenliği için çocuğunuzu mutfakta tek başına bırakmamalısınız.
 4. Rustik mutfak dolapları

  Rustik mutfak dolapları

  Ev dekorasyonlarınızda doğallığı sevenler arasında mı yer alıyorsunuz? Beğeneceğiniz ev dekorasyonlarında doğallık olmazsa olmazım diyenlerdenseniz rustik mutfak dolapları mutfağınızda hayır diyemeyeceğiniz dekorasyon unsurları arasında karşınıza çıkmaktadır. Eskitme mobilya tarzını sevenler ya da doğal ahşaptan vazgeçemeyenler için ideal bir seçenek olan rustik mutfak dolapları mutfak...
 5. 2016 Mutfak dolabı modelleri

  2016 Mutfak dolabı modelleri

  Mutfak dekorasyonu nun en önemli unsurların dan biridir dolaplar. İşlevselliği kadar , görselliği de önemli detaydır. Mutfak dolabı seçilirken , alanın büyüklüğü göz önüne alınmalıdır. Mutfak dolapları geçmişten günümüze yıllarca değişen tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Her model ayrı bir beğeni kazanıyor. Mutfak biz bayanların en çok vakit geçirdiği alanlar dan biri. Bu yüzden , mutfakta...

Sayfayı Paylaş