1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

***mutlaka inceleyin ..!***

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ***mutlaka inceleyin ..!***

sözün bittiği tükendiği yer...

3. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

sana katılıyorum abla gerçekten te siözlerin tükendigi nokta bu olsa gere. ALLAH binlerce kez şükürler olsun

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Allah onların yardımcısı olsun daha öncede bu yazıyı gördüm ama her seferinde bende aynı etkiyi gösterio bişeylerin kıymetini bilelim

***mutlaka inceleyin ..!*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göğüslerim ağrıyor acaba hamilemiyim

göğüslerim ağrıyor acaba hamilemiyim

gogus ve alt karin agrisi beraberinde gobek deligi agrisi hissediyorum suan bulanti vee bas donmesi yok 1 hafta erken regl oldum ve sık idrara cikma basladi geceleri cikmaya basladim ve istahim ve vucut isimda baya fustu bu havada usuyorum hamilemiyim ve piskolojik biseymi
  2. Kızlar sizce hangi servis sehpası modeli daha güzel ?

Kızlar sizce hangi servis sehpası modeli daha güzel ?

Merhaba kızlar . Biliyorsunuzki bir evin olmazsa olmaz ögelerinden biridir sehpalar. Kullanım amacının dışında mekana farklı bir hava katıyor. Kullanım kolaylığıda konforu sağlıyor. Mesela kitap okurken çayınıza rahatlıkla bu servis sehpası sayesin de ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanısıra dekoratif ürünlerinizi de bu servis sehpalarında sergileyebilirsiniz.Hem aile fertleri hemde gelen...
  3. Stres nedir strese karşı neler yapılabilir ?

Stres nedir strese karşı neler yapılabilir ?

Stres günümüz vebası . Her türden ve yaştan insanı etlieyebiliyor.Stres, herhangi bir fiziksel ya da duygusal uyaran ya da durumdan kaynaklanabilir. Çoğu zaman, insanlar iş stresi, ilişki stres veya ebeveynlik stres gibi farklı stres türlerinden müzdarip olabilirler. Bazı stres türleri, gebelik, artan yaş,çevresel faktörler,hormonal problemler,yaşam tarzı gibi belirli durumlardan kaynaklanır....
  4. Kısa kot etekler nasıl kombinlenir?

Kısa kot etekler nasıl kombinlenir?

kot etek modelleri, kısa etek modelleri, mini kat etekler, kısa kat etek nasıl giyilir jean etek modelleri ile sizlerleyiz. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kot etekler diğer mevsimlere göre daha çok gündeme gelerek bayanların etek tercihin de yer almaya devam ediyor. Kot etek modelleri farklı renk tonları ve tasarımları ile birlikte yaz ayların da bayanlar tarafından sevilerek...
  5. Çok üzgün ve kırgınım

Çok üzgün ve kırgınım

Bugün uzun bir aradan sonra annemler geldi diye sevinmiştim (aynı şehirdeyiz)öğlen saat 1 de geldiler 4 te annem ve kızkardeşim alışveriş için çıktılar yeğenim ve küçük kız kardeşim i bana bırakıp Alışveriş e çıktığı kardeşim evlenmek üzere şimdi oğlanı soruşturuyorlar vs Kızkardeşim -abla ne kadersizsin bi koltuk takımın bile yok yatak odan bile takım değil dedi Annemde başladı bana...

Sayfayı Paylaş