Mutlu Yıllar LaViNYaM

ASİMELEK

Daimi Üye
Üye
Mutlu Yıllar LaViNYaM
Canım arkadaşım, Kardeşimmmm Bitanem LavişimmmmDostum sırdaşım gardaşımmmm

<strong><font size="3"><span style="color: rgb(255, 0, 0);">[video=youtube_share;QMf04ubvEhY]

Kıs İyiki Doğdunn heeeeeeeeeeee

Hayat sanaa bütün güzelleriklerin en iyisini nasip etsin canımmm kardeşimmm Rabbim sevdiklerinle ve Yavrularınızla birlikte Hayırlı, Sağlıklı uzunnn uzunnn
https://www.meleklermekani.com/uyeler/37078-lavinyam.htmlömürler nasip etsinn inşallahh

Evinizin huzurunu bozmasınnnn gün geçtikçe seviniz katlansınnnn bitanemmm İyi Kİ VARSINN İYİKİ DOĞMUŞSUNN İYİ Kİ TANIMIŞIZ SENİ

SENİ SEVİYORUM CANIM KARDEŞİM

Do?um günün kutlu olsun, mutlu ol senelerce Lavi?kom

Yeni ya??n sana ve sevdiklerine sa?l?k, mutluluk, sevgi, sa?l?k, para ve huzur getirsin. Hayattan tüm beklentilerin ve hayallerin gerçek olsun can?m, nice mutlu senelere in?

:kutlama::kutlama::kutlama::kutlama::kutlama::kutlama::kutlama:

doğum günün kutlu olsun canım,yeni yıl sana sağlık mutluluk bol para vee en önemlisi bebeğini getirsin inşallah

yaaaaa asim başta olmak üzere rüyam hale coook teşekküre ederim yaaaa asimmm bu kadar uğraşları benim için yaptığına inanamıyorum cnm kardeşim bitanem arkadaşım yaaaa seni coookk seviyorum hepinizi cok seviyorum

cooook mutluyum anlatamam yaaa sabahtandır zaten telefonum uyutmuyo beni burdada sen böyle bişey hazırlamışsın cok hoşuma gitti valla ne yalan sölüm tekrardan iyiki varsınız asimmmm başta sen

Ben videoyu izleyemiyorum Asi bir el at şu videoya

Tamam şimdi oldu

happy birthday hapyy hapyy happy birthday to you happy birthday happy birthday hapyy hapyy happy birthday to youu

cook teşekkür ederimmmm cok teşekkür ederimmm cok teşekkür ederimmmmm cok teşekkür ederimmmmm

Biraz geç oldu ama Yine de kaçırmış sayılmam

Gönlünden geçtiği gibi uzun ve hayırlı bir ömür diliyorum sana Allah'tan Laviş ..
İyi ki doğdun, sevdiklerine mutluluk oldun..