Mutsuzum çaresizim eşimle sürekli kavga ediyorum

gülcüm çok üzüldüm canım ama insan sinirliyken istemeden böyle sözler söyleyiveriyo canım :)

umarım en kısa sürede aranız düzelir canım

teşekkür ederim canım ben zaten fazla küs duramam hemen unuturum olanları bazende diyorum ki bu yüzden mi kaybediyorum diye hani oda düşünüyo ki nasıl olsa küsmüyo hemen affediyo falan diye olabilirmi sizceeee

teşekkür ederim canım ben zaten fazla küs duramam hemen unuturum olanları bazende diyorum ki bu yüzden mi kaybediyorum diye hani oda düşünüyo ki nasıl olsa küsmüyo hemen affediyo falan diye olabilirmi sizceeee

evli olanlar elbet daha iyi bilirler ama bence küs duramaman hemen unutuvermen güsel bişey.genede fazla taviz vermemek lazım.yani anlat bilsin bence.hassas olduğunu,fedakarlıklar yaptğını falan,konuşmak biçok şeyi açığa kavuşturacaktır.

umarım en kısa zamanda düzelirsiniz kin tutmaman cok güzel bencede herkese bir örnek zaten cogu zaman istemeden cıkıyo agzımızdan laflar içimiz ayrı diyo agzımız ayrı kızgınlık anında söylediklerini eşinde biliyodur üzülme en kısa zamanda herşey yoluna girer inşallah allah herkaesin yuvasında mutluluk versin

Canim ya kavga sirasinda,hic agizdan cikmamasi gereken kelimeler cikiyor iste,sen ne kadar istem disi soylediysen o da istem disi soylemistir.Her gunumuz keske guzel gecse,fakat her gunun bir biri ile ayni olmasi imkansiz.yinede yilma,sabret.belki de bu onun karakteridir,sevgisini gosteremez,bunu gostermemesi seni sevmedigi anlamina gelmez,birbirini en cok kiran insanlar,birbirini en cok seven insanlardir,cunku sevdigimiz kisiye kiriliriz,onun icin uzuluruz,sevmedigimiz kisi ise bizim icin bir anlam tasimaz.Uzuldugunu,caninin yandigini biliyorum.oluruna birak,birazcik uzerine dusme,sende rahat ol.

saol canım biliyorum her gün güzel gecmez zaten o da sevgimi ben gösteremem diyo ona kızamıyom bile öfkem gecti zaten ama o da anlasın beni artık

birbirini en cok kiran insanlar,birbirini en cok seven insanlardir demişsin yani o da beni seviyo desene saol canım

Tabiki seviyor canim,sevmese seninle bilrlikte bir hayati paylasir mi hic.Bu oyle zor bir hayat ki icinde hersey var,insan bir omure neler sigdiriyor dusununce bazen yasadiklarimiz cok basit kaliyor.Allah baska dert vermesin,bunlar gecer.

evet canım allah başka dert vermesin şuan eşim gececi gündüz uyudu şimdi işe gitti tabi uyanınca hiç bişey yokmuş gibi davrandı bende buna kızıyom işte söylüyo söylüyo saonra unutuyooooo ama olmuyo işte

Nerede duydum bilmiyorum fakat evlenmeden once duymustum bu sozu,kavga bile etseniz asla yataga kus girmeyin ve sabaha bu olayi unutun diyordu.Dusunsene bunu devam ettirdigini bir sonraki gununde bu olayin etkisi altinda gececek,o gunun de bosuna gecmis olacak,oysa bir sey yokmus gibi davranmasi daha iyi,sadece bir gunun bu olayin etkisinde geciyor,oysa bunu sonraki gune yansitiyor olsa tipki bitmeyen bir kabus gibi olur,aslinda bir sey yokmus gibi davranmasi senin icin daha iyi.

Son düzenleme:
Geri