1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  N Harfi Rüya

  Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  NABIZ : Rüyada nabzınızı tutmanız ya da ölçmeniz, iş ve sağlık konularına dikkat etmeniz için bir uyarıdır.
  NAKIŞ : Aşık bir kadın kendini nakış işlerken görürse, bu, akıllı ve tutumlu bir eşi olacağının habercisidir.

  NAKİT PARA : Elinizde borç aldığınız çok miktarda nakit para varsa, değerli bir insanla para için yakın ilişki kuracaksınız demektir.

  NAL :İş hayatında pek çok başarı. Hayatınızın aşkıyla evleneceksiniz. Nal bulmak ise büyük zenginlik anlamına gelir.

  NANE : Nane, mutluluğun ve başarının simgesidir. İlginç ve neşeli olaylar yaşayacaksınız.

  NAR : Yeteneklerinizi akıllı bir şekilde, hafızanızı geliştirmek için kullanacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiden bir nar alırsanız, kadınların çekici tavırlarına ve kurnazlıklarına kapılacaksınız demektir.

  NASIR :Nasırlarınız yüzünden ayaklarınızda acılar varsa, bazı kişilerin size zarar vereceği ve büyük sıkıntılar geçireceğinizi anlatır.

  NEFES : Rüyada güzel bir nefes kokusuna sahipseniz, insanların saygısını ve beğenisini kazanacaksınız.

  NEFES ALAMAMAK : Rüyada nefes alamadığınızı görmek, çok sevdiğiniz birinin davranışları sizin onurunuzu kıracak anlamındadır. Sağlığınıza dikkat etmeniz de gereklidir.

  NEFRET : Bu kötü anlamda yorumlanan bir rüyadır. Birinden nefret ettiğinizi görürseniz, bu bir kaza geçireceğiniz anlamına gelir.

  NEHİR : Kabarmadan akan temiz bir nehir görmeniz, takdir edilecek bir başarıya imza atacaksınız demektir. Nehrin kabarık ve çamurlu olması ise, sevdiğiniz ile aranızda kıskançlık kavgaları gireceğine işarettir. Nehir taşkınının ortasında kalmışsanız, geçici bir sıkıntı sizi üzecek. Bomboş bir nehir görmeniz de, hastalık ve kötü bir şansa işarettir.

  NEŞE : Rüyanızda neşeli olmanız, çok güzel ve seviyeli dostluklarınızın olacağının habercisidir.

  NEZLE : Etrafınızda düşmanlarınız var. İnsan ilişkilerinizde de dikkatli olmalısınız.

  NİKAHSIZ EŞ : Erkek için bu rüya, eski düşmanlarla tekrar karşılaşılacağının, kadın için ise kendi yanlışlarından dolayı rezil olacağının habercisidir.

  NİSAN AYI : Mutluluğun, aşkın ve güzel duyguların simgesidir.

  NİŞAN : Yakaya takılan bir nişan görmeniz, çalışmalarınız sayesinde çevrenizden beğeni kazanarak çok sevileceğiniz anlamına gelir.

  NOTER : Yerine gelmemiş arzularınızı ya da hukuki davaları işaret eder.

  NÖBETÇİ :Anlayışlı ve kibar birisiyle evlenip, mutlu olacaksınız.

  NUMARA : İş hayatınızda gerçekleşecek bazı olaylar,canınızın sıkılmasına neden olacak.


   
N Harfi Rüya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. S-Ş Harfi Rüya

  S-Ş Harfi Rüya

  rüyada saçların beyazladığını görmek rüyada saçının beyazladığını görmek saçlarının ölmüş birine sarılmak saçta sirke SABUN : Rüyada görülen sabun, arkadaşlarınızla birlikte güzel eğlenceler düzenleyerek hoş zaman geçireceksiniz anlamındadır. SAAT : Tatsız haberler duyabilirsiniz. SAÇ : Saçınızın beyazladığını görmek, şeref ve itibarınızın artacağını güzel tecrübeler kazanacağınızı...
 2. Z Harfi Rüya

  Z Harfi Rüya

  ZAFER : Düşmanlarınızı yenilgiye uğratacaksınız. Aşkta da büyük mutluluk sizi bekliyor. ZAMBAK : Rüyada zambak görmek, hastalık ve ölümü haber verir. Zambak aynı zamanda ayrılıkların da çiçeğidir. ZAR : Önemli bir karar vermek üzere olduğunuz olarak yorumlanır. ZEBANİ : Rüyada zebani görmek, ahlaksız bir yaşam ve iyi olmayacak bir gelecek yorumlanır. ZEBRA : Macera ve...
 3. G Harfi Rüya

  G Harfi Rüya

  rüyada guguk kuşu görmek rüyada ölü kuş görmek gazi olmak gazi olduğunu g harfi GAGA : Rüyada gaga görmek, yolculuğa çıkacağınızın habercisidir. GAR : Yolculuk ve ayrılığa işaret olduğu gibi bir yerlerden gelecek bazı haberler olarak da yorumlanır. GARAJ : Yakında özel hayatınızı düzene sokacaksınız. Yolcu ve misafiriniz olabilir. GARDIROP : Gardırop, evinizi başka bir yere...
 4. alfabetik rüya sözlüğü"N"

  alfabetik rüya sözlüğü"N"

  rüyada yeşil nohut yemek rüyada yeşil nohut toplamak görmek toplamak yediğini görmek NABIZ Rüyada nabzın attığını görmek , hayat ve sağlık havadislerinin alınacağına yorumlanır. NACAK Artık geçim sıkıntısı geçmeyeceğinize yorumlanır. Rüyasında nacak ile odun kesmek, sağlık durumunuzun bozulabileceğine işaret eder. NADAS Rüyada nadasa bırakılmış toprak gören kişinin, emellerinin...
 5. N harfi..

  N harfi..

  N NARKOANALİZ:Psikanalize yardımcı olmak amacıyla, bir narkotik ilacın kullanılmasıdır. NARKOLEPSİ:Önüne geçilemiyecek kadar şiddetli uyuma eğilimi. NARKOZ:Ameliyat yapmak için duyu, hareket ve bilincin damar yolu veya solunum yolu ile narkotik madde verilerek uyuşturulmasıdır. NARKOTİK:Uyutucu, uyuşturucu. NARSİZM:Kendi kendini sevmek anlamına gelir.Aslında gelişimin normal bir safhasını...

Sayfayı Paylaş