gebe
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  N Harfi Rüya

  Konu, 'Kader Rüya Kozmik Gizli İlimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  NABIZ : Rüyada nabzınızı tutmanız ya da ölçmeniz, iş ve sağlık konularına dikkat etmeniz için bir uyarıdır.
  NAKIŞ : Aşık bir kadın kendini nakış işlerken görürse, bu, akıllı ve tutumlu bir eşi olacağının habercisidir.

  NAKİT PARA : Elinizde borç aldığınız çok miktarda nakit para varsa, değerli bir insanla para için yakın ilişki kuracaksınız demektir.

  NAL :İş hayatında pek çok başarı. Hayatınızın aşkıyla evleneceksiniz. Nal bulmak ise büyük zenginlik anlamına gelir.

  NANE : Nane, mutluluğun ve başarının simgesidir. İlginç ve neşeli olaylar yaşayacaksınız.

  NAR : Yeteneklerinizi akıllı bir şekilde, hafızanızı geliştirmek için kullanacaksınız. Birlikte olduğunuz kişiden bir nar alırsanız, kadınların çekici tavırlarına ve kurnazlıklarına kapılacaksınız demektir.

  NASIR :Nasırlarınız yüzünden ayaklarınızda acılar varsa, bazı kişilerin size zarar vereceği ve büyük sıkıntılar geçireceğinizi anlatır.

  NEFES : Rüyada güzel bir nefes kokusuna sahipseniz, insanların saygısını ve beğenisini kazanacaksınız.

  NEFES ALAMAMAK : Rüyada nefes alamadığınızı görmek, çok sevdiğiniz birinin davranışları sizin onurunuzu kıracak anlamındadır. Sağlığınıza dikkat etmeniz de gereklidir.

  NEFRET : Bu kötü anlamda yorumlanan bir rüyadır. Birinden nefret ettiğinizi görürseniz, bu bir kaza geçireceğiniz anlamına gelir.

  NEHİR : Kabarmadan akan temiz bir nehir görmeniz, takdir edilecek bir başarıya imza atacaksınız demektir. Nehrin kabarık ve çamurlu olması ise, sevdiğiniz ile aranızda kıskançlık kavgaları gireceğine işarettir. Nehir taşkınının ortasında kalmışsanız, geçici bir sıkıntı sizi üzecek. Bomboş bir nehir görmeniz de, hastalık ve kötü bir şansa işarettir.

  NEŞE : Rüyanızda neşeli olmanız, çok güzel ve seviyeli dostluklarınızın olacağının habercisidir.

  NEZLE : Etrafınızda düşmanlarınız var. İnsan ilişkilerinizde de dikkatli olmalısınız.

  NİKAHSIZ EŞ : Erkek için bu rüya, eski düşmanlarla tekrar karşılaşılacağının, kadın için ise kendi yanlışlarından dolayı rezil olacağının habercisidir.

  NİSAN AYI : Mutluluğun, aşkın ve güzel duyguların simgesidir.

  NİŞAN : Yakaya takılan bir nişan görmeniz, çalışmalarınız sayesinde çevrenizden beğeni kazanarak çok sevileceğiniz anlamına gelir.

  NOTER : Yerine gelmemiş arzularınızı ya da hukuki davaları işaret eder.

  NÖBETÇİ :Anlayışlı ve kibar birisiyle evlenip, mutlu olacaksınız.

  NUMARA : İş hayatınızda gerçekleşecek bazı olaylar,canınızın sıkılmasına neden olacak.

   
N Harfi Rüya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. V Harfi Rüya

  V Harfi Rüya

  VAHŞİ : Vahşi insanlar görmek, bazı olumsuzluklar yüzünden endişeye işarettir. Kendinizin vahşi olduğunuzu görmeniz ise, iş hayatında inişe geçmek ve olabilecek bir kazanın habercisidir. VAHA : Eski bir arkadaşınıza kavuşacaksınız. VAİZ : Rüyanızda vaaz veren bir vaiz görürseniz, bu, bir süre işlerinizin yolunda gitmeyeceği demektir. VALİZ : Birtakım gereksiz görevler üstlenmek...
 2. Y Harfi Rüya

  Y Harfi Rüya

  icinde y harfi olan hayvan rüyada y harfi görmek YABAN ARISI : Bir takım iftiralarla karşılaşacaksınız. Eğer bir yaban arısı tarafından sokulursanız, kin ve nefrete bürüneceksiniz anlamındadır. YABANCI : Kaybetmiş olduğunuz değerli bir şeyi bulacaksınız. YAĞ : Hem kendinizin, hem de başkalarının hayatını kontrol altına almak demektir. Mutluluk.olarak da yorumlanır. YAĞMA : Bolluk ve...
 3. E Harfi Rüya

  E Harfi Rüya

  rüyada e harfi görmek EBE : Rüyada ebe görmek iyidir. Güzel bir ebe görmek, rüya sahibinin bir kızı olacağına, yaşlı ve çirkin bir ebe görmek de, rüya sahibinin çok zeki çocukları olacağına işarettir. EBEGÜMECİ : Rüyada ebegümeci gören, eğer hasta ise sağlığını geri kazanacaktır, sağlıklı ise hayır ve menfaat görecektir. Ebegümecini pişirip yediğini gören, mide hastalığı çekmez. EBEM...
 4. alfabetik rüya sözlüğü"N"

  alfabetik rüya sözlüğü"N"

  rüyada yeşil nohut yemek rüyada yeşil nohut toplamak görmek toplamak yediğini görmek NABIZ Rüyada nabzın attığını görmek , hayat ve sağlık havadislerinin alınacağına yorumlanır. NACAK Artık geçim sıkıntısı geçmeyeceğinize yorumlanır. Rüyasında nacak ile odun kesmek, sağlık durumunuzun bozulabileceğine işaret eder. NADAS Rüyada nadasa bırakılmış toprak gören kişinin, emellerinin...
 5. N harfi..

  N harfi..

  N NARKOANALİZ:Psikanalize yardımcı olmak amacıyla, bir narkotik ilacın kullanılmasıdır. NARKOLEPSİ:Önüne geçilemiyecek kadar şiddetli uyuma eğilimi. NARKOZ:Ameliyat yapmak için duyu, hareket ve bilincin damar yolu veya solunum yolu ile narkotik madde verilerek uyuşturulmasıdır. NARKOTİK:Uyutucu, uyuşturucu. NARSİZM:Kendi kendini sevmek anlamına gelir.Aslında gelişimin normal bir safhasını...

Sayfayı Paylaş