1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Hadi Yarim

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Ah kader yaktı yine Yürek yandı yine Koşuyor deli bir sevdanın peşinde
    Allahım duy beni bu aşk vurdu beni
    Gönlüm gitti elden ah kapıldım gitti
    Seni arıyor ellerim bu gece
    Seni sarıyor çaresiz gözlerim
    Bile bile işkence etme bana
    Anla beni anla sensizlik yetti canıma
    Hadi yarim bana he de yarim
    Hasretinden öldürme beni
    Hadi yarim bana he de yarim
    Sararıp soldum yeter üzme beni

Nalan - Hadi Yarim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Yalancı Yarim

Nalan - Yalancı Yarim

Bir Şirin, bir Leyla, bir Aslı gibi Gençliğin tadını alamıyorum Bir berduş bir sarhoş bir ayyaş gibi İçtiğim kadehi sayamıyorum(2x) Yalancı, yalancı, yalancı yarim Sevmiş bulundum seni, sevmez olaydım(2x) Üzülüp ağlama gönül haline Bir ateş yetişir dünya malına Güvenme sevgilim güzelliğine İntizarım tutar duyamıyorum Sevgilim güvenme güzelliğine İntizarım tutar duyamıyorum Yalancı yalancı...
  2. Nalan - Tanırsın

Nalan - Tanırsın

Benim sevdam İstanbul'un en büyük yangınıydı Benim kalbim gözlerinin en büyük aşığıydı Ben bu şehrin yalnızıyım Gecelerin ayazıyım Kalbimde cam kırıkları, hiç dinmeyen bir sızıyım Tanırsın beni tanırsın Acıma zor dayanırsın Sende sevdin, şimdi görsen Halimden utanırsın
  3. Nalan - Hani

Nalan - Hani

Gözlerinden anladım gideceksin O güzel günleri bir anda sileceksin Beni hiç mi sevmedin hiç mi değer vermedin Sus söyleme söyleme Sen yoksan ne doğan gün ne batan gün Nede dünya umrumda değil Sen yoksan ne doğan gün ne batan gün Nede dünya umrumda değil Hani hani çok sevmiştin sen beni hani Hani büyük sevdan bittimi Yüreğim sana yandı yanmaz olaydı Ağla ağla yan şimdi Yalnızlık değil inan...
  4. Nalan - Boşverdim

Nalan - Boşverdim

Her güzel şey çabuk biter bunu herkes biliyor aşkımızın bittiğini ben değil eller söylüyor ben,sen uyurken gideceğim sakın uyanma aslında sen,ben uyurken neler neler yaptın bana unutma!! boşverdim her şeye boşverdim bak nasıl dayandı kalbin,öğrendin geçer geçer canım bu da geçer ÇOK MU ACIDI CANIN,BETER OL BETER!!!
  5. Nalan - Affet

Nalan - Affet

Benim derdim senle değil kendimle Yüreğimle yeminimle Benim derdim senle değil gecemle Ah cehennem gecelerle Yıllar yaksada gördükçe resmiNİ Yıllar sussada andıkça ismiNİ Affet yanıyorum affet Hataları affet isyanımı affet Affet ağlıyorum affet Bir günaha mahkum kaderimi affet Yaşıyorum dargın bana yarınlar Küskün bana ah yarınlar Biliyorum neden suçlu çizgiler Yüzündeki yorgun...

Sayfayı Paylaş