1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Zalimin Zulmü

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Daha benden ayrılmadan Başka sevgili buldun Saadet hiç belli olmaz
    Sevgilim mesutmusun?

Bu sevgiye düştüm nerden
    Kendimi unuttum ben
    Hayatımı sana verdim
    Gençliğim gitti elden

Şimdi artık yanlızım
    Ağlamak neye yarar
    Zalimin zulmü varsa
    Sevenin Allahı var

Nalan - Zalimin Zulmü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ermeni Zulmü!!

Ermeni Zulmü!!

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik tarafından hazırlanan “Görenlerin Gözüyle Van’da Ermeni Mezalimi” isimli kitaptan alıntılarla bazı gerçeklere değinicem. Olaylara şahit olan ve1980’li yıllarda hala hayatta olan insanlarla yapılan röportajların yer aldığı çalışma canlı ve akıcı üslubuyla bir nefeste okutuyor kendisini. Ermeni Tehciri’nden önce yaşanan olaylar tehcirin nedenlerini de...
  2. Kadına Ortaçağ zulmü!!!!

Kadına Ortaçağ zulmü!!!!

ortaçağda kadın ortaçağ avrupasında kadın işeme sesi Doğu ve Güneydoğu Anadolu kadını üzerinde yapılan araştırmaya göre, eşine "itaat etmeyen" evli kadına, burun ve parmak kesme, kezzap damlatma gibi işkencelere maruz kalıyor Gülçin Üstün - Ankara 25.01.2005 Milliyet Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da yaşayan kadınlar üzerinde yapılan bir araştırma, evli kadınları cezalandırmak için...
  3. Nalan - Tanırsın

Nalan - Tanırsın

Benim sevdam İstanbul'un en büyük yangınıydı Benim kalbim gözlerinin en büyük aşığıydı Ben bu şehrin yalnızıyım Gecelerin ayazıyım Kalbimde cam kırıkları, hiç dinmeyen bir sızıyım Tanırsın beni tanırsın Acıma zor dayanırsın Sende sevdin, şimdi görsen Halimden utanırsın
  4. Nalan - Hani

Nalan - Hani

Gözlerinden anladım gideceksin O güzel günleri bir anda sileceksin Beni hiç mi sevmedin hiç mi değer vermedin Sus söyleme söyleme Sen yoksan ne doğan gün ne batan gün Nede dünya umrumda değil Sen yoksan ne doğan gün ne batan gün Nede dünya umrumda değil Hani hani çok sevmiştin sen beni hani Hani büyük sevdan bittimi Yüreğim sana yandı yanmaz olaydı Ağla ağla yan şimdi Yalnızlık değil inan...
  5. Nalan - Boşverdim

Nalan - Boşverdim

Her güzel şey çabuk biter bunu herkes biliyor aşkımızın bittiğini ben değil eller söylüyor ben,sen uyurken gideceğim sakın uyanma aslında sen,ben uyurken neler neler yaptın bana unutma!! boşverdim her şeye boşverdim bak nasıl dayandı kalbin,öğrendin geçer geçer canım bu da geçer ÇOK MU ACIDI CANIN,BETER OL BETER!!!

Sayfayı Paylaş