namaz vakti dünyadan görüntüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgiliyle buluşma vakti: Namaz

Sevgiliyle buluşma vakti: Namaz

buluşma duası sevdiğinle buluşma duası Sevgiliyle buluşma vakti: Namaz Huzurda olmanın huzuruyla, manasını bilerek, tek, yüce ve sonsuz olduğunu idrak ederek geldim huzuruna... "Namaz huzur iledir" dedin. Bir hiç olmanın bilinci ile huzuru yaşıyorum. Ve biliyorum ki hiç olan yaşar huzuru, yaşayan bilir namazı… Yuvasını arayan kumru gibi "Nerede, nerede, nerede?" diye...
  2. Ezân vakti! Haydi Namaza!

Ezân vakti! Haydi Namaza!

ezan bitmeden namaza başlanır mı sabah namazı ezan vakti sabah namazı saati rüyada akşam ezanı duymak rüyada ezanı duymak Sabah Namazı Vakit seher… Ufukta günün kızıl çiçeği açmak üzere. Vaktin rahmine sabahın nutfesi düştü az önce. Gecenin toprağında saklı ışıktan tohumlar başlarını uzatıyor. Şimdi hatırla ki, sen de bir zamanlar yokluğun karanlığında yitiktin. Unutulmuşluk toprağına...
  3. Dünyanın Gece Görünümü..

Dünyanın Gece Görünümü..

Bundan başka resim olmadığından dolayı tek resim olarak açmak mecburiyetindeyim...
  4. Sabah Namazı Vakti Ne Zaman

Sabah Namazı Vakti Ne Zaman

Sabah Namazı Vakti Ne Zaman arkadaşlarım bana yazar sanız sevinirim.
  5. Sabah Namazının Vakti Ne Zaman ?

Sabah Namazının Vakti Ne Zaman ?

Sabah Namazı Vakti Ne Zamandır Sabah Namazı Vakti Sevgili melekler, bu yazımızda pek çok kişinin merak ettiği bir sorunun cevabını arayacağız melekler :) Sabah vaktinin zamanı ne zamandır ? Sabah namazının vakti imsak ile girer, güneşin doğması ile biter. Ancak Hanifilere göre hafif ışıyıncaya kadar bırakmak, Şafilere göre ise erken, karanlık iken kılmak faziletlidir. Hanefi mezhebinde...

Sayfayı Paylaş