napıcam bhen şimdii!!!!

dancemixgirl

Yeni Üye
Üye
napıcam bhen şimdii!!!!
bn pek bi çözüm bulamadığım için bide size danışıyım dedim bn bi çocuğa aşığım zannediyordum ki o da bna aşık ama bnimki zannetme cocukla çok sıkı fıkı olduk sonra bna kanka deme başladı halbuki bn onla çıkmak için okadar samimi olmuştum şimdi napıcam sevdiğim çocuk bna KANKA diyor:küstüm:

sende ona kanka de akışına bak onunla iyi bi arkadaş olmanın tadını çıkar derim ben birbirinizi bu şekilde tanımaya çalışın belki zıt huylarınız olabilir yada sohbetiniz sizi birbirinize çekebilir diye düşünüyorum ben

Hic uzulma canim,bu bir taktik,once boyle baslar bu isler,tecrube konusuyor.Benim arkadasim,kankam vs dedigim bir cok kisi megerse bunu bir taktik olarak kullaniyormus,buda bir gercek ki,bir kadinla bir erkegin arkadas olmasi biraz zor istisnalar haric.Su anda cok yakin bir arkadasimla evliyim.Bizimde cok guzel bir arkadaslikla baslamisti.Insallah her sey gonlunce olur.

Bende Firtinama katiliyorum canim o sana nasilsa sende ona öyle ol. Belki bu sayede onunla cikmadan anlasip anlasmadigni da anlamis olursun.

ona bana kanka demeni istemiorum yada sennle arkadaş olarak olmak canımı sıkıyo. bnm seninle sıkı pıkı olmamın nedeni başka bişeydi de ve cek git.. oda zaten anlar eger seni sewiosada gelir konuşur sennle.. bn olsam böle yapardımm.. cnm..

Bencede herkez bunu yapamaz cesaret gertiren birsey ki sonunda alay ede bilir karsindaki seninle bu yüzden. Bence o sana karsi birseyler hissediyorsa bi müdet sonr acilir bekle ve onu daha yakinda tanimaya calis, gözüktügü gibi olmama ihtimali yüksek tanidikca ondan soga bilrisin belki de.

Öptm canim üzme bu yüzden kendini daha cok sevecegin erkek olacaktir.

duqru cesaret işi.. bnmde başıma buna benzer bir olay gelmişti ve ben söledim eger hep arakadş olarak kalacaqsaq bn arkadaşlıqımı bitirmek istiyorum. bn seni arkadaş olarak deilde daha farqlı sewiorum dedimm... ilk 1 2 ay hiç bişey olmadı herşey aynı şekilde dewam etti. tabi biraz soquk davrandı daha sonra yine eskisi gibi arkadaş olduk ve sonrada bn ona tekrar onu sewdigimi söledim cıkmaya başladık..
neyse umarım herşey istedigin gibi olur cnm :::::

Kanka desin boşver zamanla ilgisi artar emin ol aşka dönüşür.Benim kanka diye yekın olduklarım bile zamanla aşık oldu bana ha

ben bana çıkma teklifi gelince kaçıyorum kızda çıkma teklifi istiyo nasıl bişi anlamadım ya bence ona çaktırmadan kibar kibar duygularını aktarmaya başla ama sözle değil hareketlerinle ne dediğimi anladınmı