1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl Kilo verdiler

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

linet nasıl zayıfladı bendeniz nasıl zayıfladı ozan orhon linet nasil zayifladi 40 kilo verdi

Maşallahları var nasıl verdiler o kadar kilaoları bilmem:D

< Konu Resmi..>

Hafta Sonu dergisi, geçmişte aşırı kilolarından yakınan ancak sonradan büyük ölçüde bu sıkıntılarından kurtulan ünlülerin nasıl eridiğini araştırdı.

BENDENİZ
    İrade gücüyle zayıfladı

Yıllar sonra “Olsun” adlı albümüyle müzik piyasasına dönen Bendeniz, şarkılarından çok verdiği kilolarla dikkat çekti. 10 kilo veren şarkıcı, nasıl zayıfladığını soranlara ise “Zayıflamak konusunda hiç zorlanmadım, bu tamamen irade meselesi. Annem bile iki ay kendisini sıksa 7-8 kilo verir” diyor.
    ATA DEMİRER
    25 kilo verdi

Uzun yıllar fazla kilolarla yaşayan Ata Demirer, geçtiğimiz yıl bu kiloları vermeyi kafasına koymuş ve bir uzman gözetiminde diyete başlamıştı. Bunu bir yaşam tarzı haline dönüştüren Demirer, muradına erdi ve tam 25 kilo verdi! Gardırobunu tamamen değiştirdiğini söyleyen ünlü komedyen, her gün düzenli olarak spor yapmayı da alışkanlık haline getirmiş. Yani geri kalan fazlalıklardan da kurtulmaya kararlı...
    OZAN ORHON
    Kelepçeyle 60 kilo

Fazla kiloları nedeniyle çalışamaz hale gelen Ozan Orhon, çareyi midesine kelepçe taktırmakta buldu. Dört buçuk ayda 60 kilo vermeyi başaran Orhon, incecik bir şekilde basın mensuplarının karşısına çıktı. Ancak bu sağlıksız yöntem nedeniyle ciddi sorunlar yaşadı ve hastanelik oldu
    LİNET
    95'ten 55'e indi

40 kilo birden vererek 95 kilodan 55’e düşen Linet, uyguladığı diyet programının felsefesini şöyle açıklıyor: “Ne yiyorsan yarısını, ne yapıyorsan iki katını yapacaksın!” Şarkıcı, yeni görünümüyle hayata yeni bir başlangıç yaptığını söylüyor

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    MASALLAH yaa :nazar:
    darisi tüm kilo vermek isteyenlerin basina..

ilk bastada benim :hey:

:utan:

tskler paylasim icin :)

Nasıl Kilo verdiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi?

Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi?

Bu konu; Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, fazla kilolar hepimizin korkulu rüyası. Biraz fazlalığımız olsa hemen aynalarla küsüşüyor, acilen diyet yapmaya başlıyoruz. Ünlüler dünyasındakilerin işleri ise bizden çok daha zor. Onlar sürekli göz önünde olduklarından her zaman hoş ve bakımlı görünmek zorundalar. İşte dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce da...
  2. Zehra Çilingiroğlu Nasıl 16 Kilo Verdi?

Zehra Çilingiroğlu Nasıl 16 Kilo Verdi?

zehra çilingiroğlu zehra çilingiroğlu haberleri zehra çilingiroğlu nasıl zayıfladı Sevgili melekler, Hülya Avşar'ın kızı Zehra, bir yılda tam 16 kilo vermiş. Kendini zorlamadan rahatça fazla kilolarını veren Zehra, yürüyüş yaptığı sırada gazetecilerce görüntülendi. Şaşkınlığını gizleyemeyen Zehra çilingiroğlu gazetecilerin sorularını yanıtladı.Oldukça zayıfladığı ilk bakışta hemen...
  3. Ezgi Mola 15 Kiloyu Nasıl Verdi?

Ezgi Mola 15 Kiloyu Nasıl Verdi?

ezgi mola ezgi mola haberleri Sevgili melekler, oyuncu Ezgi Mola azmetti ve tam 15 kilo vermeyi başardı. Nasıl mı? Haberimizden öğrenelim.. Canım Ailem dizisi bittikten sonra oynayacağı bir karakter için fazla kilo alması gerektiğini söyleyen Ezgi Mola, 'Günde üç öğün cipsle besleniyordum. Bunalıma girmiş gibiydim' dedi. Bundan fazlasıyla rahatsız olan Ezgi o sıralarda aldığı ikinci...
  4. Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy med cezir Sevgili melekler, şu sıralar yeni sezonda rol alacağı Med Cezir dizisi için çalışan Çağatay Ulusoy, tam 10 kilo verdi. Geçen yıl uyuşturucu operasyonunda gözlatına alınan ve sebest kaldıktan sonra uzun süre ortalarda gözükmeyen ve bu sürede spor yapıp, diyetle kilo veren Ulusoy'un 10 kilo vermesindeki en büyük etkenlerden...
  5. Cengiz Kurtoğlu nasıl kilo verdi 46 kilo vermiş şok oldum

Cengiz Kurtoğlu nasıl kilo verdi 46 kilo vermiş şok oldum

Selamlar kızlar ben Cengiz Kurtoğlu'nu en son beyaz Show'da görmüştüm baya kiloluydu da haber ajanslarına ve milliyette gördüğüm bir haberde bi baktım adamdan adam çıkmış yav :D:D 46 kilo vermiş acaba nasıl bir diyet uygulamış kızlar bileniniz var mı ? Ya da mide ameliyatı vs mi oldu ki bu kadar zamanda 50 kiloya yakın vermiş aklım almıyor. Bilen varsa bu konuya yazabilir mi ben başlığı da...

Sayfayı Paylaş