1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Nazan Öncel Dostunu Yalnız Bırakmadı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

DOSTUNU YALNIZ BIRAKMADI [​IMG]
    NAZAN ÖNCEL, YÖNETMEN VE ESKİ GAZETECİ ORHAN ÇETİN'İ BAYRAMDA DA YALNIZ BIRAKMADI.

Nazan Öncel, haziran ayından beri ziyaret ettiği, klip yönetmeni, eski gazeteci Orhan Çetin'i bayramda da yalnız bırakmadı.

Öncel, Balıklı Rum Hastanesi Bakım Evi'nde yatan Çetin'e bu gidişinde yanında çok sevdiğini bildiği Nazım Hikmet şiirlerini götürmeyi de unutmadı. Bir zamanlar Radyo Mega'daki 'Geccenin Serserisi' programını sunan, binlerce sevenine şiirler okuyan Orhan Çetin'e o günlerin anısına Nazan Öncel de uzun bir süre Nazım şiirleri okudu.

Nazan Öncel Dostunu Yalnız Bırakmadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Hep Yalnız

Nazan Öncel - Hep Yalnız

ve bir sabah paltonu giy at kendini sokaklara kalbin seni aşka götürür insan bazen lafta iyidir hep yaknız hep yalnız çok yanlış çok tatsız bugün kötü günümdeyim şımartılıp sevilmedim daha beter sersemledim şöyle böyleyim biraz daha kalsan da bir hemen basıp gitsen de bir kalbin senin emrindedir aşk böyledir bu aşk benim bedenime göre değil biraz küçük ya biraz değil hayat zaten çok ahlaksız...
  2. Nazan Öncel - Direkten Döndüm

Nazan Öncel - Direkten Döndüm

ne sonumuz var ne bir umut var ne yarınım var yarınsızım ne yüzüm güler ne yaşım diner ne acım biter ıp ıssızım çok direkten döndüm çok güldüm yalandan çok sensiz kaldım hergün bi daha öldüm bugün daha iyiyim sadece dünden... bu benim suçum belkide yazım katlanıyorum ben yalnızım hüzün benim öteki adım mutlulukla hiç karşılaşmadım...ıp ıssızım çok direkten döndüm çok güldüm yalandan çok...
  3. Nazan Öncel - Bana Özel

Nazan Öncel - Bana Özel

İçimdeki karanlık Dışardakine benzemez Benim doğrularım Seninkinle bir değil Aşk bir bütün Bütünü ayıramazsın Yaşanmış yaşanmıştır Bi suçlu arayamazsın Gittiğin yerde kal Gittiğin yer güzel Ben senin yalnız ağacın Hasretim bana özel Gittiğin yerde kal Gittiğin yer güzel Ben seni böyle severim Hasretim bana özel İçimde boş oda yok Herkesin yeri belli Giderken unutma Anahtarını al iyi mi Ben...
  4. Nazan Öncel - Ağlama Gönlüm

Nazan Öncel - Ağlama Gönlüm

Bir ben miyim bu kadar az Bu yoksulluktur Ne haram yedim ne eğildim Bu yalnızlıktır Ya çok sevdim unutuldum Ya birinde çok şey buldum Bir gecede aşka durdum Ağlama gönlüm Gönlüm ağlama İnsan diyorlar aslıma Aslımız topraktır Bu gönül bir aşktan anlar Ömrüm bir seraptır Ne doğruyum ne de eğri Yaşadığım nerden belli Bu garipliğim az şey mi Ağlama gönlüm gönlüm ağlama
  5. Nazan Öncel Annesini Kaybetti...

Nazan Öncel Annesini Kaybetti...

nazan öncel annesini kaybetti annesi vefat etti resimleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Pop dünyasının başarılı söz yazarı-besteci ve şarkıcılarından Nazan Öncel annesini kaybetti melekler.İzmir Karşıyaka'da yaşayan 78 yaşında ki Raziye Hekim akciğer kanseri tedavisi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu . Gençlik yıllarında bir süre öğretmenlik yapan Raziye Hekim’in...

Sayfayı Paylaş