1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

"Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ne diyosuun dizisi, ne diyosuun dizisi tanıtım fragmanı, ne diyosuun fragman

Sevgili melekler, yeni başlayacak olan komedi dizisi "Ne Diyosuun" Kanal D ekranlarında yayına girecek. Daha önceki başlıklarımızda dizi konusu ve dizi oyuncuları hakkında bilgi verdikten sonra, dizinin ilk bölümünün tanıtıldığı fragmanı da bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz....

"Ne Diyosuun" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatih Harbiye Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Fatih Harbiye Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

fatih harbiye dizisi, fatih harbiye 1. bölüm, fatih harbiye dizisi tanıtım fragmanı Sevgili melekler, yeni sezonun en çok merak edilen dizilerinden biri olan Fatih Harbiye dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Eylül ayında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan, Peyami Safa'nın aynı adlı ölüğmsüz eserinden televizyona uyarlanan Fatih Harbiye dizisinin ilk bölüm fragmanını sizlerle...
  2. Kayıp Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Kayıp Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

kayip dizisi, kayıp dizisi tanıtım fragmanı, kayıp dizisi tanıtım Sevgili melekler, Kanal D'nin iddialı yapımlarından biri olarak yeni sezonda ekranlara gelecek olan dizisi Kayıp'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İlginç konusuyla dikkat çeken dizinin ilk fragmanını sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  3. Çalıkuşu Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Çalıkuşu Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

çalıkuşu dizisi fragman, çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizisi 1.bölüm fragmanı Sevgili melekler, yıllar önce Aydan Şener ve Kenan Kalav'dan izlediğimiz ve usta müzisyen Esin Engin'in asla unutulmayacak klasikleşmiş muhteşem bestesiyle izlediğimiz Çalıkuşu dizisi yeni sezonda aynı fon müziğiyle ekranlarda olacak. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in başrolünde oynayacakları Çalıkuşu'nun ilk fragmanı...
  4. Vicdan Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

Vicdan Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

vicdan dizisi, vicdan dizisi tanıtım fragmanı, vicdan dizisi tanıtım Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni bomba dizisi Vidan'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizide Ahu Türkpençe 'Keriman' ve Timuçin Esen ise 'Yusuf' karakterine hayat verecek. Kanal D'nin çok güvendiği bu dizinin ilk tanıtım fragmanını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... [media]
  5. Her Sevda Bir Veda Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Her Sevda Bir Veda Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

her sevda bir veda dizisi, her sevda bir veda dizisi, her sevda bir veda tanıtım fragmanı Sevgili melekler, ekranlara yeni gelecek olan Her Sevda Bir Veda dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Daha önce Gökçe Bahadır ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp Şehir dizisi ile tanıdığımız yabancı oyuncu Nik Xhelilaj yeni bir proje ile geliyor.İsmi ilk olarak GÖnül Yarası olarak tanıtılan...

Sayfayı Paylaş