1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Ne Güzel Taş Bunlar

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ne Güzel Taş Bunlar

Ay vallahi süperler!
    Emegine saglik canim

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ne Güzel Taş Bunlar

aaaaa ne kadar guzeller...

Ne Güzel Taş Bunlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne güzel yerler bunlar yaa....

Ne güzel yerler bunlar yaa....

insanın canı sıkılınca böle biryerde tek başına olmak ister şahsen ben şimdi bile gitmek istioom ): yalancı insanlardan uzak durmak için böle yerlere ihtiyacım var..çok da stres atılacak yer bana öle geliyor..
  2. Çok Güzel Aşk Hareketleri Bunlar

Çok Güzel Aşk Hareketleri Bunlar

çok güzel hareketler bunlar bebek zeynep çok güzel hareketler bunlar zeynep koçak bebek skeci izle Mutfakta aşk var, aşk pişiyor..... ÇOK GÜZEL AŞK BUNLAR KANAL D’DE YAYINLANAN “ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR” PROGRAMININ SETİNDE AŞK RÜZGARLARI ESİYOR. PROGRAMI HAZIRLAYAN GENÇ EKİP, İLKBAHARI YENİ HEYECANLARLA KARŞILADI. Set onlara uğurlu geldi Pazar akşamları milyonlarca kişiyi ekrana...
  3. Hangi Taşlar Neye İyi Gelir ( ŞİFALI TAŞLAR )

Hangi Taşlar Neye İyi Gelir ( ŞİFALI TAŞLAR )

Hangi taş neye iyi gelir şifalı taşlar ve faydaları,hangi taş hangi hastalığa iyi gelir Konuya geçmeden hemen önce şunu söyleyim sizlere Melekler. Yaramazlık yapan bağzı arkadaşlarımın baş ağrılarını normal " taş yokmu la taş " deyip yerden apardığım büyülküğünü şimdi hatırlamadığım şeylerler kırmışlığım olmuştur :D:D Şimdi onları bulupta sormak lazım bu taşlar baş ağrılarınızı...
  4. neden bunları yapıyor

neden bunları yapıyor

ben lise 1 e gidiyorum aynı sınıfta oldugumuz çocuk bana ilk dönemkinden farklı davranıyo beni gıcık ediyo sonra gülüyo saçma sapan konular açıyo kaç kez gözgöze geliyoruz bana bakıyo benle ugraşmıyodu ugraşmaya başladı bunları neden yapıyor sizce
  5. Taş Kürenin Özellikleri Nelerdir

Taş Kürenin Özellikleri Nelerdir

Taş Kürenin Özellikleri Nelerdir kızlar bu konuda acilen bilgi almam lazım.

Sayfayı Paylaş