1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ne güzeller bir bakin...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ne güzeller bir bakin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Kadını GüzeL YaPaN NeDir.?

Bir Kadını GüzeL YaPaN NeDir.?

Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına "Baba, annem niçin ağlıyor?" diye sordu. Babanın cevabı: "Bütün kadınlar sebepsiz ağlayabilen yapıdadır" oldu. Küçük çocuk...
  2. Bakalım ne çeşit bir güzelsiniz...

Bakalım ne çeşit bir güzelsiniz...

ne kadar güzelsiniz testi ne kadar güzelsiniz test hangi güzelsin testi güzelsin yap Rakamların bir dili olduğunu bilirsiniz. Peki, bunların sizin güzelliğinize ait minik sırlarla dolu olduğunu da bilir misiniz?. 1 ( A,H,Ö,Y) 2(B,I,P,Z) 3(C,İ,R) 4(Ç,J,S) 5(D,K,Ş) 6(E,L,T) 7(F,M,U) 8(G,N,Ü) 9(O,V) Önce isminizi 1 ile 9 arasındaki rakamların altına gelecek şekilde bir kağıda yazın. Her harfin...
  3. Ne gördünüz? (bir bakın bakalım)

Ne gördünüz? (bir bakın bakalım)

Güzel bir akşam üzeri gün batımı yaklaşmış, Tatlı bir meltem esiyor, Bahçeden hoş çiçek kokuları etrafa yayılıyor, çevrede çıt çıkmıyor, sanki sadece ben varım Uzaktan, ağları atmaya giden takaların sesi geliyor oturduğum koltuktan kalktım, ve ………………. Ne gördünüz????? :):):) Sevgilimi gördüm bana doğru geliyor ve tebessüm ediyor.:) Peki sizler ne gördünüz melişlerim?:tik:
  4. Ne güzel bir dua bu

Ne güzel bir dua bu

dua Sonuna kadar okuyun pişman olmazsınız.. Cenâb-ı Hak buyuruyor: “Rabbinize alçak gönüllüce ve için için dua edin.” (A’râf, 55) Rasûlullah (sav) buyuruyor: "Kime dua kapısı açılmış ise ona rahmet kapıları açılmış demektir. Allah'a taleb edilen (dünyevî şeylerden) Allah'ın en çok sevdiği afiyettir. Dua, inen ve henüz inmeyen her çeşit (musibet) için faydalıdır. Kazayı sadece dua...

Sayfayı Paylaş