Ne Kadar Ilginç Bir Cesaret örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ilginc Birsey Bir Bakin

Ilginc Birsey Bir Bakin

15 Ocak Saat: 19:00 Aloo aşkım naber? - Kızlarla oturuyoruz aşkım. Sen nasılsın? Bende ne yapayım. Akşama kadar yoruldum ya. - Biz de çok yorulduk bugün. Aşkım benim burada işim bitti. - İyi o zaman ne güzel dinlenirsin Aşkım diyorum ki oraya geleyim madem. - Neden? Ya seni özledim ne yapayım burada. -Gelme. Neden öyle diyorsun? - İstemiyorum gelme. Ya mutlaka bir sebebi vardır...
  2. Ilginç bir test...

Ilginç bir test...

Asagidaki testi yapin. Sadece verilen yönergeleri mümkün oldugunca çabuk yapin ama bir önceki islemi yapmadan sonraki sorulari okumaya devam etmeyin. Yanitlari yazmaniza gerek yok, akildan hesaplayin. Sonuca sasiracaksiniz... Bitinceye kadar asagiya sarmayi sürdürün. Hesaplamalarin sonucunu aklinizda tutmaya calismayin ve bir sonraki hesaplamaya geçin. > >> > >> >...
  3. Cesaret taşı nelere iyi gelir?

Cesaret taşı nelere iyi gelir?

İlk olarak Cesaret taşının diğer isimlerine bir göz atalım. Cesaret taşının diğer isimleri: Akvamarin, Sakin Taş, Kahin Taşı, Cesaret Taşı, Gök Zümrüt isimleri de kullanılmaktadır. Bu taşın yapısına baktığımızda ağırlığı 2,68 – 2,73 gr arasında çok fazla saydam olmakla beraber parlaklığı camsı ,rengi: gök mavisi ,denizlerin mavisidir, Cesaret taşının bu renkleri almasının nedeni içerisinde...

Sayfayı Paylaş