ne mutlu onlara konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Mutlu

Ne Mutlu

Mutluluğumuzun ışığı yüzünüze vursun.Çevrenizi aydınlatsın.Ne mutlu dünyayı İYİ yaşayana,yaşadığı her günün ZEVKİNE varana,Ne mutlu SEVENE,AŞIK olana,yanında daima DOSTLARI olana,Ne mutlu BİLGİYEaç olana,bilene bidirene,Ne mutluVİCDANININ sesini duyana,Geceleri yatağında HUZURLA uyuyana,Ne mutlu dostlar SOFRASINA oturana,birliğin TADINA varana,Ne mutlu benliği BİZLİĞE ulaştırana, BİRLİĞİ...
  2. Aşk Neyse Onu Yaşıyahhh.........

Aşk Neyse Onu Yaşıyahhh.........

aşk resimleri aşk resmi Aşk neyse oni yaşıyah … neymiş aşk … klasik aşk,platonik aşk,nostaljik aşk? hangisi gerçek aşk? bırakalım en iyisi bunların hepsi sahte aşk… ne diplomada,ne makamda,ne mevkide… şöyle yürekli adam gibi bir aşk… resimde ki gibi… gel biz bunu yaşıyah… yok hala anlamadıysan bi de bunu oku bakalım… Bişeyler Öğrenmişem.Gel Değişik Sevah. Sen Beni Sev ,Ben Seni… Sevdayi...
  3. peki ona ne yakışır

peki ona ne yakışır

en mutlu gününüzde onu nasıl görmek isterdiniz hadi askitoyada secelim yardım işteyecektir
  4. onları mutlu rtmrk hiç de zor değil

onları mutlu rtmrk hiç de zor değil

onları mutlu etmek hiç de zor değil Aşk hayatınızda uzun zamandır yolunda gitmeyen, içinize sinmeyen bir şeyler mi var? Cevabınız evetse; monotonlaşan ilişkinizi kurtarmak için çevremizdeki erkeklerden öğrendiğimiz ve sizi yakınlaştıracağına inandığımız bu basit ve işe yarar önerileri uygulayabilirsiniz:) 1. Sevgilinizle sohbet ederken, bir yandan da bir kutu bitter çikolata paylaşın....

Sayfayı Paylaş