1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ne Mutlu

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Mutluluğumuzun ışığı yüzünüze vursun.Çevrenizi aydınlatsın.Ne mutlu dünyayı İYİ yaşayana,yaşadığı her günün ZEVKİNE varana,Ne mutlu SEVENE,AŞIK olana,yanında daima DOSTLARI olana,Ne mutlu BİLGİYEaç olana,bilene bidirene,Ne mutluVİCDANININ sesini duyana,Geceleri yatağında HUZURLA uyuyana,Ne mutlu dostlar SOFRASINA oturana,birliğin TADINA varana,Ne mutlu benliği BİZLİĞE ulaştırana, BİRLİĞİ bulana, Ne mutlu yaşarken ardından ESER bırakana,ADI hayırla anılana......

Ne Mutlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bİzİ Ne Mutlu Edİyor?

Bİzİ Ne Mutlu Edİyor?

Para mı dediniz? Yanıldınız! Temel ihtiyaçlar karşılandıktan sonra gelen gelir artışı, mutluluk duygusunu artırmaya yaramıyor. İyi bir eğitim mi, ya da zekâ mı? O da değil. Gençlik ve güzellik? Yine olmadı. ABD’ de yapılan son bir araştırma, 20-24 yaş arası gençlerin ayda ortalama 3.4 gün, buna karşılık 65-74 yaş arası yaşlıların ayda ortalama 2.3 gün mutsuz olduğunu göstermiş. Peki ya...
  2. Ne Mutlu Türküm diyene:)

Ne Mutlu Türküm diyene:)

Türk heryerde Türk... :)
  3. Ne mutlu türküm diyene

Ne mutlu türküm diyene

Ben gülmedim acikcasi. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE Mehmet Bey, sabah saat 7.00'de Casio masa saatinin alarmıyla gözlerini açtı. Puffy yorganını kaldırdı. Hugo Boss pijamalarını çıkarıp Adidas terliklerini giydi. WC 'ye uğradıktan sonra banyoya geçti. Clear şampuan ve Protex sabunuyla duşunu aldı. Colgate ile dişlerini fırçaladı. Rowenta ile saçlarını kuruttu. Bill's gömleğini ve Pierre Cardin...
  4. Neden mutlu aşk yoktur

Neden mutlu aşk yoktur

Neden "Mutlu Aşk Yoktur" denilmekte, çünkü hikayeler hep birbirine kavuşamayan aşıkların hikayesidir.Leyla ile Mecnun, Romeo ve Julyet, Kerem ile Aslı, gibi. Hayata dair söylenecek pek çok söz delicedir. Özellikle Aşk başlıbaşına delilik değil mi? Günümüzde pek çok kavram gibi Aşk için söylenenler anlamını yitirmeye başladı, değersizleştirildi. Bense hala var olduğuna ,hatta...
  5. Ne Mutlu Sana

Ne Mutlu Sana

bizim senle hukukumuz var avukatımız var suçumuz bu gece alkolle sabahla ona de ki ben kanıma kırmızı rengi veren kişiyi kaybettim kanıma kırmızı rengi veren kişiyi kaybettim ben bazen sevdiğimiz biri bize bir hata yaptığında ve bu hata bizi üzdüğünd ona diyecek tek sözümüz ne mutlu sana olur değil mi?...İşte meleklerim sizlere duygusal bir yazı.. İlk kurşunu alnına sıkacağım. İkincisini...

Sayfayı Paylaş