Ne Ol,Ne Olma

M

Misafir

Forum Okuru
Ne Ol,Ne Olma
İtil, atıl ama SATILMA! Doğrul, devril ama EĞİLME! Seslen, uslan ama YASLANMA!
Yaklaş, konuş, tanış ama UZAKLAŞMA!

Okumaktan zarar gelmez ama LANET OKUMA! Zulmü devir, nefsi devir ama ÇAM DEVİRME!
Ev al, araba al, abdest al ama BEDDUA ALMA!
Rakibini geç, sınıfını geç ama GÜLÜP GEÇME!
Elini aç, gözünü aç, kapını aç ama AĞZINI AÇMA!
Hedefe koş, cihada koş, yardıma koş ama ORTAK KOŞMA!
Davet et, hayret et, af et, tövbe et ama İHANET ETME!

Fidan büyüt, garip doyur, çocuk besle ama KiN BESLEME! Satıcı ol, alıcı ol, kalıcı ol, bulucu ol ama BÖLÜCÜ OLMA!
Eşini beğen, işini beğen, aşını beğen ama KENDİNİ BEĞENME!
Emek ver, kulak ver, bilgi ver ama hiç bir zaman BOŞ VERME!
Günlerini say, servetini say, büyüklerini say ama YERİNDE SAYMA!
Paranı ver, gönlünü ver, selam ver, canını ver ama SIRRINI VERME!

Ce: Ne Ol,Ne Olma
YASLANMA, AĞZINI AÇMA, SIRRINI VERME, hepside güzel ama bunları daha çok sevdim , sanki beni anlatıyooo:D:D:D

Eline, emeğine ve yüreğine sağlık.

Yarın adet olmam lazım ama belirti yok hamile olabilir miyim? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Gebe olma ihtimalim varmıdır? Gebe olma ihtimalim varmıdır?
Eşimle 7 de birliktelik yaşadım ayın 13 de beta hcg baktırdım 3.42 çıktı ve geçen ay mens olmadım bu ay da olmadı kasık ağrılarım var gebelik ihtimali olabilrmi?
Soru-Cevap 1
hamile olma olasılığım nedir? hamile olma olasılığım nedir?
merhaba bayanlar 30 yaşında bir kadınım son aylarda korunma gerçekleştirmiyoruz fakat ilk defa adetim bu ay 4 gün geçikti hep 28 günde bir olurum. 23 temmuz sabahı yaşadığımız birliktelikte vajinamdan bir miktar kan gelmişti ama önemsemedim...
Soru-Cevap 1
İlişkiden bir hafta sonra adet oldum hamile olma ihtimalim var mı İlişkiden bir hafta sonra adet oldum hamile olma ihtimalim var mı
İlişkiye girdikten bir hafta sonra adetim geldi. Hamile olma durumum yok olur mu ?
Soru-Cevap 1
Hamile olma olasiligi varmdir? Hamile olma olasiligi varmdir?
Iki hafta once sevgilimle anla iliskiye girdik bosalmadan hemen obce cekri ve yatagin hemen kenarina bosaldi bana sıçramış gelmis olabilirmi acba 1.2 cm uzagimdaydi cunku penisi cekerken falan vajinaya gelme ihtimali varmidir acba o gece baslayan...
Soru-Cevap 1
Yarın adet olmam lazım ama belirti yok hamile olabilir miyim? Yarın adet olmam lazım ama belirti yok hamile olabilir miyim?
Doktora gittim ağrı için ovulasyon olmuş bu da suyu dedi biz o gün eşimle birlikte olduk ve içime boşaldı . Ben de ayaklarımı kaldırım yarım saat bekledim . O tarihte sürekli birlikte olduk . Normalde adet tarihinden önce çok ağtı çekerdim bu kez...
Gebelik belirtileri 1