Ne Tür Yenilik İstiyorsunuz ?

Ben bir şeyi çok istiyorum baktım göremedim varsa affedin ben meleklerle okey oynamak istiyoruum.böyle bir şey eklemeniz mümkünmüdür acaba kimle oynadığımızı falan bilsek altta chat gibi bir şeyler olsa.ay o olmuyosa bile okey yeter haddimi aşmayayıııım ben:D
ay bende başka kanallara erkek kılığına girinerek okey ,batak ,tavla,santranç oynuyordum.boş zamanlarda yada sıkıldığım zaman bu tür oyunlar fena olmuyordu ama cok zamanımı alıyordu onun için artık girmemeye calısıyorum .suda varki bir düşünsene eğer öyle bir bölüm açılırsa coğu melek forumu okumaz oyna dalar ve bu mekanın bi anlamı kalmaz o zaman

aslında chatobox u anasayfadan aayırıp yeni pencerede açılsa daha güzel olur gibime geliyor.tıpkı chat sitelerindeki gibi bi pencere mesela?bence çok güzel olur :D:D

Ya bence müzikte olsun radyo gibi değilde herkes istediği müziği açıp dinlese nasıl olur.
.
.
.
.
.
Bence çok iyi olur :D:D

Beni kırmayıp yaparsınız demi :deli: :)

Merhaba

* Kişi üye olmaksızın,dışarıdan gelip paylaşım yapamasın,soru soramasın derim.

* Yemek yarışması yapılabilir. Yapım aşaması fotoğraflanır.
Örneğin ilk hafta börekler
Sonraki hafta şerbetli tatlılar
Pastalar
Et yemekleri
Makarnalar
Sğtlü tatlılar
Mezeler
Gibi..

Bunların tarifleri eklenir etiketlenerek.

*Siyaset bölümü çok aktiftir her zaman. Ama bir o kadar da tehlikeli. Her an kavga çıkabilir:D

Aklıma geldikçe yazayım;)

Sevgiler

On gün içinde tüm eklentileri aktif edebiliriz. Biliyorsunuz henüz bu yazılıma yeni geçtik. Çok fazla kaynak yok ama tüm yenilikleri kullanacağız. Haricen üyelik gerektirmeyen site üzerinden oynanabilecek okey oyunu da aktive edilecek yazılıyor. Bitince zaten haberini alırsınız. Umarız hoş olmuştur bu yeni yazılım bakalım :)

On gün içinde tüm eklentileri aktif edebiliriz. Biliyorsunuz henüz bu yazılıma yeni geçtik. Çok fazla kaynak yok ama tüm yenilikleri kullanacağız. Haricen üyelik gerektirmeyen site üzerinden oynanabilecek okey oyunu da aktive edilecek yazılıyor. Bitince zaten haberini alırsınız. Umarız hoş olmuştur bu yeni yazılım bakalım :)
Takipteyim yenilikler için..
Pek beğendim bu yeni halini:)

Aktif üye sayısının artması için,her bir eylem için üye olunması gereksin bence. Israrla bunu yineliyorum. Değerlendirirseniz sevinirim.

Geri