Ne Tür Yenilik İstiyorsunuz ?

Ce: Ne Tür Yenilik İstiyorsu nuz ?

m.c abim ve digerr adminlerim canlarimm

bi fikir daha geldii

dogum günü baslik olsa

kimin dogum günüyse adminler söyleyp bizler kutlasakk,,özelgünler varr ama biz kimin dogum günü nezamn bilmiyoruzz,,

sevgilerimle saygilarimla

m.c abim ve digerr adminlerim canlarimm

bi fikir daha geldii

dogum günü baslik olsa

kimin dogum günüyse adminler söyleyp bizler kutlasakk,,özelgünler varr ama biz kimin dogum günü nezamn bilmiyoruzz,,

sevgilerimle saygilarimla

nisancım bu güzel fikir için tşkler :) ama onun için bölüm açmak yersiz olur bir konu açarız herkes o konu başlığı adı altında kendi doğum gününü yazar ve konuyu açan şahıs yada konu düzenleme yetkisi olan arkadaşlarımızdan biri günleri konuya geçer ve günü gelincede kutlarız :Dhatta dur bi elim değmişken ben açim :D
tekrar fikrinden dolayı tşkler canım :))

sagol rüyamcimm canim cok tsklerrr canim evet seninkide olabilirr,,

peki ilk fikrimm oda bi önceki sayfada kalmiss canimmm yani sayfa 4te bizahmet onada bakiver canimm,simdiden cok tsklerr,öpüyorum senii,,

şu "tarihlerin yazılışı"nı değiştirseniz:angel::horn:(bilge gökçen bana kızmaaa:melek:)

selam m,c abi ve diger adminlerimm

benimde aklima söyle bir fikir geldi

ben isvicrede yasiyorumm

yani gurbetteyizz

fikrime gelimm

yani yurddisi paylasimi olsa,,butun yurddisi üyelerimiz hangi ülkedeyse birbirileriyle yazissa belki bizim sayemizde bulusupp dost bile olurlarr

yani baslik yurd disi paylasimi isvicre mesela

yurddisi paylasimi danimarka gibi basliklar olsa ve ayni ülkede olanlar yazissa

sevgilerimle,saygilarimlaa,
dikkate alınmıştır en kısa zamanda ilgilenecem :)

canim bide tatil önerisi ve paylasim alani olsa ,baktim bn böyle baslik bulamadimm,eger varsa özür canimm,ama yoksa bi düsün canimm,sevgilerr

Son düzenleme:

canim bide acisiyla tatlisiyla baslik olsa

kötü bir başlangıcı olan ama sonunun tatlı bitmesini beklediğimiz duyurular.
nasil sence olabilirmi yada ya ayilarini yada tatli gunlerini nebilim iste sen karar verr,sevgilerimle canim

UNB-03-P.jpg

BENİM BİR İSTEĞİM VAR DİKKATE ALIRSANIZ SEVİNİRİM. YANİ İLGİLENİRSENİZ. M.C. ADMİNİM YORUMLARINII BEKLİYORUM. ŞU SİTENİN Bİ KÖŞESİNE ŞÖLE GÜZEL BİR NAZAR BONCUĞU KONSA.

Geri