Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!

:/ allah yardımcın olsun sabretcen o zaman sabrın sonu selamettır canım benım hakında hayırlısı :/

seni gerçekten seviyorsa sana inanır ve güvenir ne olursa olsun hiç kimse kimseyi geçmişi ile yargılama hakkına sahip değildir. İnsanlar ne hatalar ve yanlışlar yapıyorlar yinede pişkin pişkin aramızda dolaşıyorlar sanki sütten çıkmış ak kaşık misali... Güvenin oturmadığı bir ilişkiden hayır gelmez ama siz şu an işin başındasınız eğer insansa ne olursa olsun bunu ikide bir senin yüzüne vurmaz ben senin samimiyetine yürekten inanıyorum ama önemli olan karşındakinin inanması...İnşallah birgün oda sana inanır ve asla bu olay tekrar gündeme gelmez çünkü ikiniz de çok yıpranırsınız.

Zaten eline bi koz vermisin daha sevgiliyken her dakikani haber vemekle veya kendini ona adamakla!
Ufacik bsy bile olsa bence yine tavir gosterirdi. Eger seviyosa sana eskisi gibi davranir hiiic merak etme üstünede bu kadar düsüp pof poflama onu. Zamana birak herseyi yoluna girer üzme kendinide:)

artık akışına bıraktım su an cok zor yasadığım dün gece 1 saate yakın konustuk bana çok öfkeli çok kızgın olduğunu söyledii..ama ben yine de susuyorumm ya söyle bir sey var eskisinden daha ılımlı acıyor telefonları daha cok konusuyoruz.umut değil de ilerde düzelir mi?

Geri