Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Necla hamıle gıyım

Konu, 'Giyim Tekstil Firmaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Firma Ünvanı : NECLA HAMILE GIYIM < Konu Resmi..>
    Açıklama : Hamıle gıyımı Web Adresi : http://www.hamile.magazasi.com

Necla hamıle gıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Necla.

Necla.

Fatma Girik anneyi o kadar iyi oynuyor ki beni ağlatıyor Fahriye Evcen de setlerimize Almanya’dan tesadüfen transfer olmuş bir isim. Ama şanslı bir isim çünkü daha ilk projesinde Fatma Girik’le başrol oynama şansına erişti. Kanal D’deki Hasret adlı dizide evin en küçük kızı Songül’ü canlandıran Evcen’in hedefi Türkiye’de işiyle adından söz ettiren bir oyuncu olmak. Türkiye’ye tatil için...
  2. Beni necla olarak biliyorlardı

Beni necla olarak biliyorlardı

Yaprak Dökümü dizisinde Necla karakterini canlandıran Fahriye Evcen, 6 ay öncesine kadar insanların kendisini Necla olarak gördüğünü, ancak son zamanlarda bunun kırılmaya başladığını söyledi. CNNTÜRK'te Kürşat Başar'ın 'Yaz Sohbetleri' programının konuğu olan Fahriye Evcen, oyunculuğa başlamasında Oya Aydoğan'ın büyük etkisi olduğunu anlattı. Televizyon gazetesi'nin haberine göre,...
  3. necla  mutlu yıllar :)

necla mutlu yıllar :)

necla mutlu facebook necla nejla mutlu sevdiklerinle beraber sağlıklı huzurlu nice uzun yıllar geçirmen dileği ile iyi ki doğdun canım :kiss:
  4. hamıle olbılırmıyım

hamıle olbılırmıyım

slm ben 6 senelık evlıyım ve esımden dolayı bızım cocugumuz olmuyr canlı hucremız yok bunun ıcın esım amelıyat oldu ve doktor bıze %50 normal yolla sans verıyor sızce bu varıkosel amelıyatlarından sonra cocuk olması mumkunmu ve boyle olan bırılerını tanıyormusunz
  5. hamıle olabılırmıyım

hamıle olabılırmıyım

adet olmama 1 hafta kala esimle ilişkiye girdik suan adetimi 7 gun gecıktım kan testı yaptırdım sonuc negatıf cıktı ama adet belirtılerım yok denecek kadar az bendede bi merak basladı acaba hamile olabılırmıyım dıye testlerde negatıf cıkıyo acaba ne zaman belli olur cok merak ediyorum ben bir bebiş istiyorum cunku merakım oyuzden bi an once belli olmasını bana bi akıl verirmisiniz

Sayfayı Paylaş