Neden aşk acısı çekeriz? Aşığım ayrıldım neden acı çekiyorum ?

• Konbuyu başlatan Didemm artun
  • Başlangıç tarihi

aşk acısı niye çekilir, aşk acısı çekiyorum ne zaman geçecek,aşk acısı niye çekiyorum,aşk acısı bağımlılıktan mı,aşk acısı neden geçmez,aşk acısı ne kadar zamanda biter

images.jpg

Çok basit. Aşk beraberinde sahiplenmeyi getirir, sahip olduğumuz şeyleri kaybetmekse acı verir. Sevgli Hakan Mengüç'ün bu konuyla alakalı aşk acısını anlattığı cümlesini aynen aşağıya bırakıyorum gerçekten güzel saptama kızlar.

Aşık olduğumuzda sevdiğimiz insanı o kadar sahipleniriz ki, ayrılık demek bir bakıma ölüm demektir, sevgiliden mahrum kalmak ölüm acısına denk bir acıyı yaşatır savunmasız kalbimize. Aşk da tıpkı sigara gibi, bağımlılık yapan tüm maddeler gibi yoksunluk durumunda sevdalısını acılar içinde kıvrandırır.

SAHİPLENME DUYGUSU ACIYI KÖRÜKLER​

Mengüç'ün de dediği gibi insanlar ellerinde bulunan telefonları bile yere düşse ve kullanılamaz hale gelse bundan büyük üzüntü duyarlar. Kaldı ki bu bir insan olunca onsuz olamama, onsuz yaşayamama hissi kalbe, dayanılması zor bir yük yükleyecektir arkadaşlarım.

AŞK ACISI NASIL GEÇER​

Zaman tabi ki meleklerim zaman zamandan daha büyük bir çaresi yoktur aşkın. Sakın ola ayrıldıktan sonra çive çiviyi söker muhabbetine girerek, olmadık bir ilişkiye ya da ilişkilere yelken açmayın özellikle aşk durumlarında ayrılık durumlarında keyif verici maddelere ya da alkole asla ama asla bulaşmayın. Bu içecekler ve keyif verici malzemeler sizleri emin olun daha büyük sıkıntıya sokacaktır. Hele bunların sürekli kullanımı geri dönülmesi imkansız intihar ya da saçma hal ve hareketlere neden olur bunu unutmayın olur mu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
D

Didemm artun

Forum Okuru
Neden aşk acısı çekeriz? Aşığım ayrıldım neden acı çekiyorum ?
Çok zor bi ölüme birde aşka çare yok :(

Her gençlikte bu ya da buna benzer durumlar oluyor arkadaşlarım. Eğer evlatlarınız ya da tanıdığınız birileri bu durumdan müzdarip ise aşağıdaki uzman yazısını okunamız gerekebilir. Uzmanın açıklamaları sizlerin bu dertten kurtulmanız için tavsiyeler içeriyor uygulayabilirsiniz.

Geri