Neden yakışıklı erkekler yaşlı kadınları seçiyor?

lütfen89

Yeni Üye
Üye
Neden yakışıklı erkekler yaşlı kadınları seçiyor?
Merhaba Melekler, Yaşım 30, ağabeyimin arkadaşına karşı bir hoşlantım var. Kendisini on yılda iki kere gördüm:)) Çok muhabbetimiz yok. En son düğünde beni kısa elbiseyle görünce çok etkilendi galiba, beni faceden eklemiş. Ben yanlış anlaşılırım diye cesaret edip eklememiştim. Belki muhabbet başlatır dedim ama olmadı. Birkaç ay sonra ne göreyim, en yakın kankasının eski sevgilisiyle çıkıyor. Kız ondan 10 yaş büyük, maskulin bir tip. Unutayım gitsin mi? Zaten kankasının sevgilisiyle takılandan hayır gelmez değil mi? Çok da yakışıklı ya.

Akıl yaşta değil baştadır. Bir çok erkek dış görünüşe önem verse de , bir kısmı kadının yaşına değil aklına bakar. Bu nedenle erkekler olgun kadınlardan hoşlanır nacizane fikrimce. İlgi duyduğunuz kişinin artık bir sevgilisi var uzak durmanız mantıklı olacaktır ;)

Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
En Yakışıklı Erkek Avatar ve Profil Resimleri En Yakışıklı Erkek Avatar ve Profil Resimleri
yakışıklı erkek avatarları, en yakışıklı erkek resimleri, erkek profil resimleri Profil sayfalarınız da kullanmak için en yakışıklı ve karizmatik erkek avatar resimleri arıyorsanız sizler için seçtiğimiz 2014 yılının en yeni erkek avatar...
En Yakışıklı Türk Erkekleri En Yakışıklı Türk Erkekleri
yakışıklı ünlü erkekler, yakışıklı ünlüler, ünlü resimleri Araştırmalara göre Türkiye'nin en yakışıklı 10 Türk ünlü erkeği seçilmiş... Listede kimler yokki:D:D Kıvanç Tatlıtuğ'dan Kenan İmirzalıoğlu'na kadar yakışıklı ünlülerin yer aldığı...
Ünlüler ve Sanatçılar 0
Yakışıklı Prensler İçin Erkek Bebek Patikleri Yakışıklı Prensler İçin Erkek Bebek Patikleri
2014 bebek patikleri, bebek patik modelleri, tığ işi patik modelleri Minik ayaklar üşümesin ve kış aylarında sıcacık olsun diye küçük prensler için çok farklı ve tığ işinden yapılan erkek bebek patik örneklerini sizler için paylaşıyoruz...
Bebek Örgüleri 2
Dünyada ki en yakışıklı erkeklerin resimleri Dünyada ki en yakışıklı erkeklerin resimleri
dünyaca ünlü yakışıklı erkekler dünyanın en yakışıklı erkekleri Merhaba SEvgili Melek'ler, bu gün içersinde bir misafirimiz, bizden dünyanın en yakışıklı erkeklerinin resimlerini istemiş. Biz de elbette ki dünyaca tanınmış ve edindiğimiz...
Tüm Resim Konuları 2
Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri
Dünyanın En Yakışıklı Erkekleri kimler resimlerini paylaşırmısınız rica etsem:)
Soru-Cevap 1