1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Nefes - Uyursan Ölürsün - Vatan Sağolsun film tanıtımı

Konu, 'film afişleri ve resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nefes nerde çekildi nefes filmi nerede çekildi filminin oyuncularının isimleri filmi oyuncularının isimleri vatan sağolsun oyuncuları Herkes bu filmi konuşuyor kısa bir süre önce vizyona giren Nefes sinemaseverlerle buluştu ve birçok kişi tarafından olumlu eleştiriler alıyor.

Şimdi sizlere filmden bazı tanıtımlarda bulunacam

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

Filmin oyuncuları ünlü aktorler değil buda filmi biraz daha çekici duruma götürüyor.Filmde en etkileyici sahne çatışma sahneleri.Güneydoğuda askerlerin ne gibi şartlarda görev yaptıklarını bize gerçekçi bir dille yalın bir şekilde yüreğimize kadar inerek anlatan bir yapım Nefes filmini kaçırmayın.
    FİLMİN ÇEKİMLERİNDEN BAZI ÖZEL NOTLAR

Filmin oyuncularının çoğu Konservatuar mezunu.
    Filmin oyuncuları 1 ay boyunca askeri eğitim aldı.
    Film Tahtalı dağında çekildi

Nefes - Uyursan Ölürsün - Vatan Sağolsun film tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pandora'nın Kutusu film tanıtımı

Pandora'nın Kutusu film tanıtımı

film yönetmeni:Yeşim Ustaoğlu oyuncular: Tsilla Chelton , Derya Alabora , Onur Ünsal , Övül Avkıran vizyon tarihi:23 ocak 2009 Pandora'nın Kutusu Yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Türk sinemasının önemli yönetmenlerinden Yeşim Ustaoğlu'nun yaptığı Pandora'nın Kutusu filmi kardeş olupta birbirinden o kadar uzak 3 kişinin dramını sinema severlere...
  2. İz film tanıtımı

İz film tanıtımı

iz filmi İz 2007 yılında yapılan bir filmin nasıl olupta 2009 yılında gösterime sokulduğunu anlamakta zorluk çekiyorum açıkçası. Sanırım iz filmini Türkiye'ye getirenler baya düşünmüşler vizyona soksak mı diye ve bir bakmışlar yıl 2009 olmuş. İz filmi 3D teknolojisi ile çekilen bir korku filmi ve dalında bir ilk. Açıkçası konusu güzel olsa da gerek yönetmen ve gerek oyuncular tam bir hayal...
  3. Manhattan film tanıtımı

Manhattan film tanıtımı

Modern toplum üzerine, son derece kapsamlı bir kitapmış gibi etkili tasvirleri ve diyalogları olan,olağanüstü bir görüntü yönetimine sahip;entellektüel çevrelerdeki ya da kendini öyle yaftalamış,öykünmüş, insan türleri üzerine etkili ve doğru tespitler içeren, güzel ve özel bir filmdir. Modern insanın sanki olmazsa olmazmış gibi sırtına yüklenen,entellektüel zevklerle,kadın erkek...
  4. Nefes Film Tanıtımı

Nefes Film Tanıtımı

Az izleyicili bir seansda, ışıkların bir kısmının sönüp filmin jeneriğinin akmaya başlamısıyla film üzerine düşünmeye başlamam bir olmuştu.Rus ekolünden bir ritmle akan filmde karşılaşacağımın, düşük bir tempo ve o ekole öykünen bir yönetim tarzıyla sanatsal kaygıların ağır bastığı bir sinema diline sahip, yoğun dikkat harcamam gereken bir seyir olacağıydı... Bir an soyut bir tablonun...
  5. Nefes Filminin Tanıtım Fragmanı

Nefes Filminin Tanıtım Fragmanı

nefes filmi komutanın konuşması nefes komutanın konuşması filmindeki 40 asker nefes kesti Nefes filmi izleyiciyi koltuğa çivileyecek. 40 askerin mücadelesi anlatılıyor. İçtima sahnesindeki diyaloglar inanılmaz. Bir yandan Kürt açılımı bir yandan da şehit haberleri.. İşte bu atsomferde 16 Ekim'de ayında vizyona girecek "Nefes" filmi çok konuşulacak.. Irak sınırında görevli...

Sayfayı Paylaş