nefret ediyorum...

kördügüm

Tatlı ve Çalışkan Melek
Üye
nefret ediyorum...
liseye yeni baslamıstım.benimle aynı okula giden bi çocuk devamlı olarak arabada bana yer veriyordu.okula servisle gidip geldigimiz için ayakta kalmak kötü bi durumdu.zamanla ona asık oldum.artık gözlerim hep onu arıyor görüncede mutluluktan havalara ucuyordum.oda beni kızdırmak için elinden gelen herseyi yapıyordu böyle davrandıgı zamanlarda tam beni sevmiyor ben kendi kendime gelin güvey oluyorum derken onu gizli gizli bana bakarken yakalıyor ve hemen fikrimi degistiriyordum.bu böyle iki sene boyunca devam etti.arkadaslarımdan biri olan seda da servisle okula gitmeye basladı.senenin ortalarına dogru bi sabah ücretleri toplayan mavin sedadan para almadı ve onun parasının ödendigini söyledi.ikimizde sasırdık.parayı ödeyenin kim oldugunu söyleyince gözyaslarım sessizce yanaklarımdan döküldü.ama seda cok memnun olmustu.gözleri parlıyordu.bi hafta boyunca ikisinin arasındaki üstü kapalı yapılan kurlara sahit oldum ve sonrada zaten cıkmaya basladılar...bense sessizce bi köseye cekildim ve simdi onu untmaya calışıyorum.unutmak zor cünkü seda bana hep onun yazdıgı mesajlardan
fısıldadıgı ask sözcüklerinden ve bulustukları anların heyecanlarından bahsediyor.bende onun adına memnun olarak onu dinliyor ve asık oldugum güne lanetler yagdırdıgım kişiden hergün biraz daha nefret ediyorum...

Geri