NeFReT MsJ'LaRi

M

Misafir

Forum Okuru
NeFReT MsJ'LaRi
nefret msjları nefret msj msj ları mesaj
yaralarımı sarmak isterken karşıma cıktın kapanmaya başlandığını hissetdiğim anda daha beter yaraladın beni şimdi git bişey söleme anlamsız kelimeleri kulanmaya kalkma o kadar küçülme gözümde bari ŞİMDİ SADECE GİT ama benden aldıklarını geri vererek ...!

Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. bUdA SaNa KaPaK oLsUn..!!!!

Icon_Topk.gif
Özür dilerim ellerini tuttuğum için. Özür dilerim gözlerine baktığım için. Özür dilerim seni sevdiğim için. Ve çok ama çok özür dilerim, seni İNSAN yerine koyduğum için!

Sanma ki aşkınla delirdim şimdi, nefretim bağrımda hançer misali gezerim, bu satırları okursan çok daha iyi anlarsın beni NEFRETİMSİN artık SEVDİĞİM değil!

HaYaT HiçBiR iNsaN İçİn aĞLamaYa DéğMéz,ZaTéN aĞLaMayA déğér iNSAn aĞLaTmaz..SéN yİnédé aĞLaMak İsTiYorSAn BaSıNı DiK TuT kİ gÖZyASLaRın aĞLaTaN KaDar aLÇaLmasıN..!!!

3 kuruşluk insana 5 kuruşlık dğer verirses kendini 10 kuruşluk hissedermiş şimdi aynaya bak VE VE VE o 3 kuruşluk suratına TÜKÜR!!!!!!!

BiR FiDaN OLSaM ToPRaKTa, SuYuM SeN OLSaN, KuRuR KaLıRıM GüLüM, SeNLe AçaMaM....

Ben ki senin için dünyaları yakacaktım.sen tutup beni yaktın.NEFRETİMSİN...

Sen Benim Adımı Bile anamazsın.Bırak Dost Kalmayı,Düşmanım Bile Olamazsın...!

Yüreğin küçük Hataların büyük.Yanlışların çok dogruların hiç yok.Birşeyleri göklere cıkarıp mutluyum Sanıyorsun.kendine Göre şanslı Bana Göre ZAVALLISIN!!!

özüя ∂ιℓєяιм єℓιиι тυттυgυм ι¢ιи,özüя ∂ιℓєяιм gözℓєяιиє вαктιgιм ι¢ιи,νє ¢σк özüя ∂ιℓєяιм,ѕєиι ιиѕαи ѕαиιρ ѕєν∂ιgιм ι¢ιи!!!

ѕöуℓєуιη вιя ∂αнα αηмαѕıη вєηιм α∂ıмı ѕöуℓєуιη ∂αнα υηυтмα∂ıм уαℓαηℓαяıηı ѕöуℓєуιη мαнşєяє ѕαкℓα∂ıм güηαнℓαяıηı ѕöуℓєуιη вιℓѕιη, ѕöуℓєуιη вιℓѕιη

suskunluğum asaletimdendir her lafa verilecek cevabım var önce lafa bakarım lafmı diye sonra söyleyene bakarım adam mı diye...

sana olan kinim ve nefretim kadar tükürme ihtiyacı duysam topragın güzelligine kıyamaz suratına tükürürdüm çünkü toprak bişeyler verecek kadar asil ama sen sevgiyi ve saygıyı anlayamayacak kadar adisin !!!!

Sen Beni Öyle Bir Hale Getirdin Ki Dostlarım Bile Bana Güldü Ama Ben Seni Öyle Bir Hale Getirecegim Ki Düşmanların Bile Sana Aglayacak...!!!!!!!

HeR sEçiM Bi kAyBedişTiR…bENi kAybEtmEyi sEçeNi bEn kAzANmAk içiN uğRAşmAm aRtıK!!!

!

SeNi GöRDüĞüM GüNü, SeVDiĞiMi uNuTSaM... BiR BaŞKa DüNYa BuLSaM, iÇiNDe SeN oLMaSaN !!!nefretimsinnn

Çiçekler rüzgarın siddeti ile kızlar erkeklerin ihaneti ile solarar!!!!

ßedenim Sensizde nefeS alıcak..!! Dünya sensizde dönecek..!!döNecek uNutma Ve yÜreqine ...eLLerine...qözLeriNe söylüyorum diNLe,,, n.e.f.r.e.t.i.m.s.i.N oYsaki N.e.f.e.S.i.m.d.i.N

bugün seni düşünüp sana içtim şerefine değil şerefsizliğine...!!!!

deniz degilki bu yürek öfkesini kayalara carpsın!

Geri