1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nejat Uygur'un doğum günü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nejat uygur, behzat uygur, süheyl uygur, doğum günü, sağlık sorunları, sağlık durumu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    Usta tiyatrocu Nejat Uygur, uzun yıllardır sağlık sorunları yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde doğum günü için, oğlulları Behzat ve Süheyl Uygur, babalarının doğum gününü sahnede kutladı Melek'lerim.

Süheyl-Behzat Uygur kardeşler, uzun zamandır sağlık sorunları yaşayan babaları Nejat Uygur’un doğum gününü sahnede, izleyici önünde kutladı.

İzleyiciyle kutladılar

Nejat Uygur, önceki gün 85 yaşına bastı. Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle uzun zamandır evden çıkamayan usta tiyatrocunun yeni yaşını, oğulları Süheyl ve Behzat, Merter Meydan AVM’de izleyiciyle birlikte kutladı.

Pastalı sürpriz

“Tuhaf ıkili” oyununun sonunda ellerinde pastayla sahneye gelen ve babaları adına mumları üfleyen ikili, şöyle konuştu: “Babamız burada olsa size şöyle derdi: Hiç üzülmeyin, öldüğümde bütün kötülükleri alıp götüreceğim, kahkahalar size kalacak.”

Nejat Uygur'un doğum günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tan - Doğum Günü

Tan - Doğum Günü

Tek başıma dört duvar Sanki mevsim hep bana sonbahar O duvarlarda seninle mutlu mesut günlerin resmi var Resimlerin hep güleç üzgün olan bir tane var haydi seç Senin Aldıgın çerçevenin içinde mutsuzum yalnızım Bugün bir kaşka yüreğim yanıyor Kendimden önce merak ediyor soruyorm Başka ellerde belkide mutlusun Bense seninle bittiğim yerde duruyorum Bugün senin doğum günündü Ömrüm yıllara...
  2. Ege - Doğum Günü

Ege - Doğum Günü

Doğum günün kutlu olsun sevgilim Doğum günün mutlu olsun meleğim Doğum günün kutlu olsun sevgilim En kötü günün böyle olsun bebeğim Biliyorum özlüyorsun sende benim kadar Biliyorum özlüyorsun sende benim kadar Biliyorum için büyük yüreğin yanar Bu kalabalık içinde gözlerimiz başbaşa Yorulmayalım her an sığınalım bu aşka Her yeni gün düşer çizgilerle yüzüne Karışır her yeni günde kederin...
  3. Bengü'nün doğum günü

Bengü'nün doğum günü

bengü doğum günü bengü kaç doğumlu bengünün burcu doğum tarihi kaç yaşında ünlü şarkıcı Bengü 29 yaşına bastı Demet Akalın polemik yaptı....... 'ÇOK DA UMURUMDA!' BENGÜ, 29’UNCU YAŞINI GEÇTİĞİMİZ AKŞAM NİŞANTAŞI’NDAKİ LİPSİ’DE KUTLADI. Demet Akalın ise aynı saatlerde o mekana çok yakın bir başka yerde kız arkadaşlarıyla eğleniyordu. Geçen yıl katıldığı bir programda, “Müsamere kızı...
  4. BÜşranın  doğum günü

BÜşranın doğum günü

özel resimler dogumgünü doğum günü dogum günü doğum resimler Doğum Günü Kutlu Olsun Rüzgâra söyledim selamımı, Söyleyecek aşkımı, biliyorum, Kuşlar gülle donatacak yollarını, Ruhum, doğum günün kutlu olsun. Nazım’ın varsa Piraye’si, Leylasız duramıyorsa Mecnun, Sensin yaradanımın hediyesi, Biriciğim, doğum günü kutlu olsun. Dile gelse sevdam, Efsaneye döner...
  5. Bugün Nejat İşler'in Doğum Günü!

Bugün Nejat İşler'in Doğum Günü!

nejat işler, nejat işler haberleri, nejat işlerin doğum günü Sevgili melekler, 2 ay kadar önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda tedavisi süren oyuncu Nejat İşler'in bugün doğum günü! Meleklermekani.com ailesi olarak başarılı oyuncuya acil şifalar diliyor, doğum gününü kutluyoruz. :) Tedavi gördüğü hastane tarafından hayati tehlikesinin...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş