Nice Mutlu Yıllara Asişimmmmmmm .....

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Nice Mutlu Yıllara Asişimmmmmmm .....
İlk olarak konuyu ben acmak istedim cnm arkadaşım iyiki doğdun iyiki varsın iyiki tanımışım seni valla :kiss::oppucuk: Yeni yıl sana sağlık mutluluk huzur başarı para :D:D en önemlisi inşşş bi bebiş getirir Allahın izniyle kuzucum :asskim:Şimdi mumları üfleyip dilek dileme vakti hadi bakalım kutlama başlasın herkes davetli asişimin partisine :D:Dyupis

sevgidukkani-net-dogumgn+%252814%2529.jpg

tirtil_kurabiye3.jpg

bonibonlukurabiye.jpg

kartopu1.jpg

COLA_TURKA_25_LT_B.jpg

yedigun_259761.jpg

1gn9zb.gif

scaled.php
birthday_balloons_with_presents_hg_clr.gif

[video=youtube;8JodT805H4E]

Lavişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:deli: bacımmmmmmmm kardeşimmm dostummmmmmmm bitanemmmmmmmmm :deli: çok ama çok mutlu oldum çok teşekkür ederimmmmm aşkitommmmmmmmmmmmmmm:deli:asskim:

lavişimmm Rabbim o güzel o temiz gönlüne göre versin tüm istediğin herşeyi inşallahh çok seviyorumm seni bacım :asskim:

canım canımm canımmmmmmmmmmmmmmmmmmm yaaaaaaaaaaaaaaaaa:deli:

çok mutlu oldumm bitanemm yaaa gerçektennn çok teşekkür ederimmmmmmm :asskim: iyiki varsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aşkitommmmmmmmmmmmmmmmmm:deli::deli::kedi::muz:

asimmmmmmmmmmmmm iyiki doğdunnnnnnnn:bags: nice senelereeeeeeeee

:kutlama1::kutlama1:

yenii yaşın snaaaaa baştaa sağlıkkk sonraa şansss başarı ve mutluluk getirsinnn seni çok seviyorum canım arkadaşım iyii doğmuşun kısssss:kiss:hoppa

:dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu:

:havai::havai::havai:

:kutla::kutla::kutla:

Cemoşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş bitanemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm canımmmmmmmmmmmmm bacımmmmmmmmmmmmmm çok teşekkür ederimmm kuzummmm :kiss::asskim:

cemoşşşşşşşşşşşşşşşşş seni çok seviyorummmmmmmmmmmmm sende iyiki varsın ayrıca güel dileklerin içinde çok ama çok teşekür ederimm bitanemmmmmmmmmmmmmmmmmmm:deli::kiss:

Asiiimmmmiyiki doğduniyiki doğduniyiki doğdun
Doğum günün kutlu olsun canımm...:):):) Sağlıklı, mutlu, başarılı, eşinle nice mutlu huzurlu uzun seneler dilerimm.... İnşallahh yeni yaşında Allah'ım sağlıklı hayırlı bebiş(ler) nasip etsin..:D:D
:leylek
:kutlama1:
:kutla::kutlama::havai:

Canımın içi doğum günün kutlu, hayatın huzurlu ve sağlıklı olsun. Dilerim ki Rab maddi ve manevi bütün dileklerini kabul eyler.

Geri