Nice Yıllara Canım Karım MaviGül'üm

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Nice Yıllara Canım Karım MaviGül'üm
NİCE ÇEYREK ASIRLARA BİTANEM

Çeyrek asır, yarım yüzyıl önce başlayan mutlu hikayemizdeki baş kahramansın Sen. Bu yıllar içine serpiştirilmiş, evel Allah'ın sayesinde verdiğin evlatlar için, başta Rabbim'me. Sonra sana şükranlarımı sunuyorum güzel karım mawigülüm....

mavisadmin-e0.jpg

Dünya'ya bin kere gelsem yine seni seçerdim bunu biliyorsun. Seninle birlikte olmaktan dolayı inanılmaz mutlu bir adamım. Bu mutluluk içinde sana teşekkür ediyorum. Bana her yıl için huzur ve mutluluk verdin AşKıM... Yıllar öylesine akıp geçerken 15. yılımıza giriyoruz bugün. Bugün seni her senekinden daha fazla seviyorum. Ailemizin ve yuvamızın saadeti ve geleceği için seni tüm kalbimle seveceğime, dışarıdan gelen tehlikelere karşı gözeteceğime, hiç kimsenin bu mutluluğu bozmasına izin vermeyeceğime şerefim ve namusum üzerine söz veriyorum. Bugün yaptıklarım, yarın yapacaklarımın teminatıdır. Rabbim önümüzdeki yıldada bize önce huzur sonra sağlık nasip etsin inşallah. Nice 15 yıllara Canım Karım...

Seni Seviyorum Aşkımm.. Taki ölüm, kalbimi yerinden söküp alana kadar buna devam edeceğim...
Sadmin.

93 Yılının Ekim ayında başlayan sevdamız önce yüreğimize yazılan aşk yemini ile birlikte 98 yılının Nisan ayında kağıda dökülerek resmi bir şekilde eşin oldum. Hayatımın asla pişman olmadığım en büyük günü 9 Nisan olan evlilik yıldönümümüz tekrar geldi çattı. Geçen yıllarla birlikte belki saçlarımız ağardı, yüzümüzde çizgiler oluştu değiştik haliyle...Hayat farklı oyunları ile aşkımızı sınadı ama Rabbime şükürler olsun ki sana karşı asla değişmeyen en büyük gerçek her geçen gün daha da artan bir aşkla bağlanıyorum... Sen benim alınyazım, çocuklarımın babası, evimin erkeği, sol yanım kaderim...Rabbimden dilerim ki ahirette de bizi birbirimize eş olarak nasip etsin...Hayatın tüm oyunlarına ve kahpeliklerine inat seni tertemiz, çıkarsız ve ölesiye bir aşkla SENİ SEVİYORUM♥ SENİ SEVİYORUM♥ SENİ SEVİYORUM♥ 15.Cİ YILIMIZ KUTLU OLSUN BİRTANEM RABBİM BİZE DAHA NİCE 15 YILLAR DA EL ELE OMUZ OMUZA YÜREK YÜREĞE OLMAYI NASİP ETSİN (AMİN)

ayy cok guzel duygulandıım keske benım esımdee boyle benı sevsede dılıne doksede banada yyazsa ıkı satıır...

alllahım mutlulugunuz daım eylesın sızın mutlulugunuz cocuklarınızı ,evınızın kalabalıklıgıyla dahada şenlennsınz ınss allahım kalbınıze gore versın ınsss daha nıce imanlı senelere....

gözlerim doldu tebrik edrim allah sizi dünya ahiret ayırmsaın tabi cennette:ar4fd:. bizede böyle uzun ömürlü mutlu çocuklu evlilşkler nasip olsun inş

Geri