Nick'ini Değiştirmek İsteyen Üyelerimiz

nickimin en yakn zamanda FairyTale olarak tekrar değişmesini istiyorum teşekküler smdiden..

sevgili nemesis ben nikimi değiştirmek istiorum önceden SABIR MELEĞİ ydi o' isimi biliorumda bir sorun var parolamı hatırlıyamıorum parolamı atırlıyamadığım için mecburen başka isimle girmek durumunda kaldım. lütfen ilginize sunuorum teşekkür ederim şuanki nikim yalnızlık43

Son düzenleme:
sevgili nemesis ben nikimi değiştirmek istiorum önceden SABIR MELEĞİ ydi o' isimi biliorumda bir sorun var parolamı hatırlıyamıorum parolamı atırlıyamadığım için mecburen başka isimle girmek durumunda kaldım. lütfen ilginize sunuorum teşekkür ederim şuanki nikim yalnızlık43

SaBıR MeLeĞi adlı üyeliğinize ben yeni şifre verdim...Verdiğim şifremi pm yolu ile size bildiriyorum...Siz şifrenizi değiştirebilirsiniz...

Nickimi "AKŞIM" şeklinde değiştirirseniz beni pek bi bahtiyar edersiniz.
Umarım Arial black font 4 ve kalın olur bi de kırmızı tabi...
Çok mu şey istedim ki

Nickimi "AKŞIM" şeklinde değiştirirseniz beni pek bi bahtiyar edersiniz.
Umarım Arial black font 4 ve kalın olur bi de kırmızı tabi...
Çok mu şey istedim ki

Sizleri bahtiyar etmek görevimiz lengineer.Nik istediğin şekilde düzeltilmiştir.Yalnız üyelerimiz yönetim kadrosunda olmadığı,gebe ya da paylaşımcı olmadığı sürece renkleri siyahtır.Maalesef ki font,yazı boyutu standarttır..
Güle güle kullan..:)

Geri