1. bLq-

bLq- Forum Okuru

-NicKLer-

Konu, 'msn nickleri' kısmında bLq- tarafından paylaşıldı.

. ...........

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Haziran 2010
  2. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
  3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    133
    Ödül Puanları:
    63
    güzeller emeğine sağlık cnm...

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller canım emeğine sağlık..

-NicKLer- konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buzdolabım nasıl olmalı?

Buzdolabım nasıl olmalı?

Buzdolabı bir evin en önemli ihtiyaç listeleri arasındadır. Mutfaklarınızda uzun ömürlü denebilecek beyaz eşyalar listesindeki konumunu koruyan buzdolabı seçenekleri farklı fonksiyon özellikleri, dondurucu bölümleri ile olabildiğine işlevsellik gerçekleştirebilmektedir. Mutfağınızda iş yaparken soğuk saklanması gereken yiyeceklerinizin bozulması işinize gelmez öyle değil mi? Özellikle yeni...
  2. Bıçak altına yatmadan gençleşmek mümkün !

Bıçak altına yatmadan gençleşmek mümkün !

Yaşlanma sürecini durdurmak ve sonsuza kadar yaşamak, Mısır firavunları, Çin imparatorları ve Ponce de Leon un Gençlik Çemberi için yaptığı aramalarla kalıcı bir insan arzusudur. Kozmetik tıbbı, güneşe maruz kalmanın ve geçmekte olan yılların etkilerini kamufle edebilecek birtakım ameliyatsız prosedürler geliştirmiştir. Bu prosedürler, cerrahi prosedürlere karşı popülerlik kazanıyor gibi...
  3. Oküler migren nedir nasıl tedavi edilir ?

Oküler migren nedir nasıl tedavi edilir ?

Oküler migren, genellikle geçici olarak görmeyi etkileyen ve görme ile ilişkili küçük kan damarlarının birinde spazmın veya obstrüksiyonun neden olduğu ilgili bir grup koşul olarak tanımlanabilir. Retina migreni (oküler migren), kısa göz yorgunluğuna veya gözlerde yanıp sönen ışıklar gibi görsel problemlere neden olan göz koşullarıdır.Migrenler çoğunlukla yetişkinleri 30 ve 40lı yıllarda...
  4. Hz. İsa hakkında nasıl düşünmek icap eder?

Hz. İsa hakkında nasıl düşünmek icap eder?

Hz. İsa Aleyhisselam Yahudiler tarafından çarhıma getilip Öldürüldüğünü söyleyen olduğu gibi hala yaşayıp göklerde olduğunu söyleyenler de vardır. Bizlerin hangisine inanmamız icabeder? Hz İsa Aleyhisselam Cenabı Hak tarafından gönderilmiş peygamberlerden biridir. Kuran'ı Kerim ve Hadisi Şeriflerde adı çokça zikredilmiş ve ondan söz edilmiştir. Yüce Allah Adem Aleyhisselam'ı anası Ve...
  5. adet olamıyorum ne tavsiye ediyorsunuz kızlar ne yapayım ? lütfen yardım

adet olamıyorum ne tavsiye ediyorsunuz kızlar ne yapayım ? lütfen yardım

Merhaba ben adet olamıyorum hormon testlerin normal tarlusal kullandım bitti 15 gün geçti gebelik testinde negatif ama iki gündür göğüs ye hassas lik var onun dışında hiçbir belirti yok böyle olmamın sebebi nedir

Sayfayı Paylaş