Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nihat Doğan Survivor Yenilgisini Unutamamış!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nihat doğan, survivor yenilgisi, neler söyledi, hazmedememiş, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

< Konu Resmi..>

Sevgili melekler,

Nihat Doğan Survivor'da aldığı yenilgiyi bir türlü unutamış anlaşılan..Yarışmanın bitiminden beri evden dışarı çıkmayan Doğan,geçtiğimiz akşam bir düğüne katılmış ve bakın neler demiş melekler;
    “10 gündür evden çıkmadım. Çok yerden iş ve konser teklifleri geliyor ama hiçbirini kabul etmedim. Biraz daha ailemle zaman geçirip dinlendikten sonra işime bakacağım” dedi.

Nihat Doğan, gecede yakın arkadaşlarıyla dertleşirken de “Survivor benim hakkımdı. Herkes her şeyi biliyor” şeklinde konuştu...

''Yenilen pehlivan güreşe doymazmış!'' misali ,ister misiniz Nihat Doğan bir daha ki survivora da katılsın? hahaha

Nihat Doğan Survivor Yenilgisini Unutamamış! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nihat Doğan olmak :D

Nihat Doğan olmak :D

nıhat dogan esprılerı nihat doğan doğum tarihi nihat doğan doğum günü doğanın tarihi dogan dogum Herkesin hayatında en az bi kere güldügü bi isimdir Nihat Dogan.. Şu sıralar sanal alemin en iyi geyik malzemelerindende biridir ayrıca ben hoşuma gidenleri seçtim sizin için bakalım begenecek misiniz :) Nihat Doğan olmak ; Nihat Doğan Olmak ; Gol Attıktan Sonra Forması Yerine, Şortunu...
  2. Nihat Doğanın hayatı

Nihat Doğanın hayatı

nihat doğan kaç yaşında nihat doğan nereli ın hayatı dogan nereli ın memleketi neresi nihat doğan kimdir, kim, nereli, kaç yaşında, biyografi, hayatı, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. Son günlerin en çok konuşulan adamı Nihat Doğan hakkında az önce bir takım merak duygularım depreşti ve araştırayım bu adamı dedim :) Hal ve hareketleri yanlış mı, doğru mu...
  3. Havalimanı'nda Nihat Doğan çılgınlığı

Havalimanı'nda Nihat Doğan çılgınlığı

Survivor, Ünlüler-Gönüllüler, Nihat Doğan, yurda döndü hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında 2.olan Nihat Doğan Havaalanında krallar gibi karşılanmış melekler... *'Survivor Ünlüler Gönüllüler' yarışmasında ikinci olan Nihat Doğan yurda dönüşünde yoğun bir ilgiyle karşılandı. Atatürk Havalimanı'na gelen hayranları Nihat Doğan'ı omuzlarına alarak...
  4. Nihat doğan sevenler buraya

Nihat doğan sevenler buraya

Melekler bi türlü anlamıyorum medya bu adamla neden bu kadar uğraşıyo benim gibi düşünenler varsa bekliyorum
  5. Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı. Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada...

Sayfayı Paylaş