Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Nihat Doğan Survivor'dan çıkarıldı
nihat doğan survivor,özgecan aslan cinayeti nihat doğan tweetleri,nihat doğan survivordan çıkarıldımı,acun ılıcalı nihat doğanı survivordan çıkardımı < Konu Resmi..> Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan'ın, Survivor kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi. Nihat Doğan Twitter'dan açıklaam yaptı.
Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesi Türkiye’yi derinden yaraladı. Sosyal medyada konu hakkında milyonlarca paylaşım yapılırken türkücü Nihat Doğan’ın attığı bir tweet tepki çekti. Doğan, tepkiler sonrası tweeti sildi.

Acun Ilıcalı da gelen tepkiler üzerine Nihat Doğan'ı Survivor kadrosundan çıkardığı iddia edildi.. Doğan'ın attığı tweet sonrası Twitter'da binlerce insan #NihatVarsaSurvivorBoykot etiketiyle kampanya başlatmıştı. NİHAT DOĞAN AÇIKLAMA YAPTI
Konuyla ilgili Twitter'dan açıklama yapan Nihat Doğan şunları söyledi; " Şunu herkes bilinki; Survivorle var olmadım Survivorle bitmem. Acun Ilıcalı abime ve projesine zarar gelmemesi adına kendisinden affımı istedim."

Nihat Doğan Ramazan Programı Yapıyor! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Nihat Doğan Türkiye'yi Terk Ediyor ! Nihat Doğan Türkiye'yi Terk Ediyor !
50231 Nihat Doğan'dan şaşırtan karar. Doğan Özgecan hunharca katledildikten sonra attığı tweet başına iş açmıştı. İfade vermeye çağrılmıştı. Beyaz Tv sunucusu Tahir Sarıkaya, ünlü türkücü Nihat Doğan'ın İngilizce öğrenmek...
Magazin 0
Nihat Doğan kendini aklamak için 650 kişiye dava açıyor ! Nihat Doğan kendini aklamak için 650 kişiye dava açıyor !
49595 Özgecan’ın vahşice öldürülmesinin ardından attığı tweet ile tepki toplayan Nihat Doğan, arkasına avukat ordusu alıp “Ne yıkıldım, ne sindim, ne kortum” dedi. "HESAP VERECEKLER" Gazeteci Tayyar Işıksaçan'a konuşan...
Magazin 0
Nihat Doğan Özgecan İçin Ne Dedi? Nihat Doğan Özgecan İçin Ne Dedi?
nihat doğan kimdir,nihat doğan özgecan için ne dedi,nihat doğanın özgecan için attığı tweet 48504 Nihat Doğan Özgecan hakkında ne söyledi? İki gün önce Mersin'de hunharca katledilen Özgecan Aslan hakkında attığı...
Magazin 1
Nihat Doğan Büyük Gazze Yürüyüşüne katılacağını sosyal medyadan duyurdur. Nihat Doğan Büyük Gazze Yürüyüşüne katılacağını sosyal medyadan duyurdur.
Nihat doğan gazze yürüyüşünde, nihat doğandan gazzeye destek, nihat doğan ınstagramdan dua etti Nihat Doğan sosyal medya hesabından 17 temmuz saat 17:00 de yapılacak Büyük Gazze Yürüyüşü için ,Abdullah Dilipaktan da destek istedi...
Magazin 0
Nihat Doğan Ramazan Programı Yapıyor! Nihat Doğan Ramazan Programı Yapıyor!
Nihat Doğan flash tv Nihat Doğan Ramazan Programı Nihat Doğan hangi kanalda Sanatçı kişiliğinden daha çok yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen Nihat Doğan, şimdide Nihat Hatipoğlu'na rakip olacağa benziyor:D Flash tv ekranlarında...
Tv Yarışmaları ve Programlar 0